Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 10d. 10:18

Atidaromas trečiasis orientacinių automobilių varžybų „Rat Race“ sezonas

Orientacinės automobilių varžybos „Rat Race“
Orientacinės automobilių varžybos „Rat Race“

Spalio 14 dieną į Kauną sugrįžta didelio populiarumo sulaukusios orientacinės automobilių varžybos „Rat Race“. Visi, pasiilgę nuotykių, kviečiami rinkti ekipažus ir atlikti nuotaikingas bei originalias užduotis, kuriomis užkoduotos įvairios Kauno miesto vietos.

Kaip vyksta orientacinės varžybos? Kiekvienam varžybose dalyvaujančiam automobilio ekipažui (nuo 2 iki 5 žmonių) pateikiami lapai su įvairiomis linksmomis bei žinių reikalaujančiomis užduotimis, kurias reikia įvykdyti neviršijant nustatyto laiko limito. Užduotimis užkoduotos tiek Kaunui istoriškai svarbios, tiek paslaptingos ir ne kiekvienam pažįstamos vietos. Šiose varžybose gali dalyvauti kiekvienas – tereikia automobilio, bent vieno šturmano ir fotoaparato. Patartina turėti ir žemėlapį ar navigacijos prietaisą.

Nors greitai išpopuliarėjusios „Rat race“ varžybos kaskart surenka nemenką kauniečių auditoriją – į trasą kaskart išvažiuoja apie šimtą ekipažų – varžybų organizatoriai nesiruošia apsiriboti tik Kauno miestu. „Kitas mūsų renginys – jau spalio 21 dieną Vilniuje. Tikime, kad ši originali pramoga patrauks daugelio vilniečių dėmesį. Neretai išgirstame klausimų iš kituose miestuose gyvenančių žmonių, kada „Rat race“ aplankys ir jų miestą. Taigi, Vilnius – pirmoji stotelė“, – teigia varžybų organizatoriai.

Kadangi „Rat race“ vardas sparčiai išpopuliarėjo ir pritraukė daug rėmėjų, varžybų prizinis fondas šį kartą bus netgi 8 tūkstančių litų vertės. Kvapą gniaužiantys pasivažinėjimai su Europos ralio čempionu Aurelijumi Simaška, pramogos kaimo turizmo sodyboje „Vilaitė“ – tai tik keli iš daugelio renginio partnerių įsteigtų prizų. Tradiciškai, po varžybų visi dalyviai, jų draugai bei visi norintys linksmai praleisti vakarą bus laukiami klube „Pop Star Bar“, kuriame taip pat bus paskelbti rezultatai bei įvyks „Rat Race“ prizininkų apdovanojimai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas