Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 29, 13:58

Atnaujintame „Regitros“ Vilniaus filiale bus sunkiau, bandantiems sukčiauti per egzaminus

Nuo antradienio „Regitros“ klientus pasitinka atsinaujinęs centrinis Vilniaus filialas Lentvario gatvėje.
Atnaujintas „Regitros“ Vilniaus filialas
Atnaujintas „Regitros“ Vilniaus filialas / Regitros nuotr.

Užbaigus patalpų remonto darbus, būsimiems vairuotojams pagal olandų modelį įrengta naujo standarto teorijos egzaminų klasė. Įkurtos erdvesnės bei šiuolaikiškesnės klientų aptarnavimo salės, patogiau išdėstytos ir patalpos.

Vilniaus filialo naujų patalpų atidaryme dalyvavusi vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė teigė, kad „didžiausio padalinio atnaujinimas simbolizuoja visų „Regitros“ paslaugų modernizavimą, kurio siekiame. Tinkamas transporto priemonių registravimas ir užtikrinimas, kad į eismą patektų tik jam pasirengę vairuotojai, tiesiogiai prisideda prie saugesnio vairavimo bei gyvybių išsaugojimo keliuose. Todėl ir toliau kelsime aukščiausius reikalavimus „Regitros“ paslaugų kokybei“.

Naujo standarto teorijos klasėje – 18 naujų ir modernių egzaminavimo vietų. Šalia klasės įrengtos ir specialios spintelės asmeninių daiktų saugojimui, kad egzamino metu netrukdytų jokie pašaliniai daiktai. Būsimi vairuotojai naujo standarto klasėse jau yra egzaminuojami ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Tauragėje. Planuojama, kad iki metų pabaigos jos bus atnaujintos iš viso 12-oje egzaminavimo centrų.

Sukčiavimo per egzaminus prevencija

„Nuolat stebime kitų šalių gerąją praktiką ir ją pritaikome savo veikloje. Pagal olandų modelį teorijos egzaminų klases atnaujiname visoje Lietuvoje. Jos yra ne tik šiuolaikiškesnės bei patogesnės, bet ir leidžia užtikrinti didesnę sukčiavimų prevenciją, nes egzaminuojamieji sėdi puslankiu, o kiekvienoje egzaminavimo vietoje yra papildomi veidrodžiai ir stebėjimo kameros.

Mūsų tikslas – teorijos egzaminus vykdyti nenutrūkstamu srautu, todėl šiuo metu ruošiamės ir dar vienam pokyčiui. Grupės nebebūtų sudarinėjamos tam tikrai valandai, o tiesiog vienam asmeniui baigus egzaminą, į jo vietą galėtų iš karto ateiti kitas“, – sakė „Regitros“ generalinis direktorius Vaidas Dominauskas.

Atsinaujinusiame Vilniaus filiale daugiau naujovių laukia ne tik būsimų vairuotojų, bet ir visų klientų. Filialo modernizacija vyko dviem etapais. Pirmasis užbaigtas praėjusių metų lapkričio pabaigoje, kuomet buvo atnaujintos transporto priemonių registracijos erdvės. Na, o antruoju etapu modernizuotos vairuotojo pažymėjimų išdavimui ir egzaminavimui skirtos patalpos.

„Planuodami remonto darbus turėjome progą apskritai peržiūrėti ir patobulinti padalinio erdvių išdėstymą. Pavyzdžiui, anksčiau vairuotojo pažymėjimų išdavimo paslaugos buvo teikiamos pirmame aukšte, o egzaminavimo – antrame. Todėl išlaikius praktikos egzaminą klientas, norėdamas užsisakyti vairuotojo pažymėjimą, turėdavo eiti per lauką. Taip nebebus, kadangi šios dvi paslaugos nuo šiol teikiamos antrame aukšte, o pirmasis aukštas skirtas tik transporto priemonių registracijai. Tikimės, kad naujos patalpos bus patogesnės ir pritaikytos klientų poreikiams“, – teigė „Regitros“ Vilniaus filialo direktorius Rytis Polikauskas.

Erdviau bus ir dėl transporto priemonių registracijos paslaugų atvykstančių klientų laukimo salėje, kurioje aptarnavimo langelių skaičius padidintas iki 14. Papildomai 10 darbo vietų skirta tiems, kurių transporto priemonėms reikalingas tapatumo nustatymas. Tuo metu vairuotojo pažymėjimų išdavimo salėje įrengti 6 aptarnavimo langeliai.

Vilniaus centrinis filialas teikia visas „Regitros“ paslaugas ir yra didžiausias bei daugiausiai klientų aptarnaujantis padalinys visoje Lietuvoje. Praėjusiais metais čia suteikta apie 190 tūkst. transporto priemonių registracijos paslaugų ir išduota beveik 94 tūkst. savininko deklaravimo kodų (SDK). Taip pat priimta apie 23 tūkst. teorijos ir apie 24 tūkst. praktikos egzaminų, suteikta per 37 tūkst. su vairuotojo pažymėjimų išdavimu susijusių paslaugų.

Filiale dirba 33 transporto priemonių registracijos ir 8 vairuotojo pažymėjimų išdavimo specialistai. Taip pat 30 egzaminuotojų, kurių komanda bus papildyta dar 3 darbuotojais, siekiant sudaryti galimybę būsimiems vairuotojams praktikos egzaminus laikyti greičiau.

Be pagrindinio filialo Vilniuje dar yra Avižienių klientų aptarnavimo centras, kuris pasiekiamas adresu Senasis Ukmergės kel. 4, o A. Juozapavičiaus g. 6 esantis padalinys skirtas tik verslo klientų aptarnavimui, t. y. naujų transporto priemonių gamintojų atstovams. Plačiau su padalinių teikiamomis paslaugomis ir darbo laiku galima susipažinti ČIA.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas