Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 18d. 16:32

Benediktas Vanagas dalyvauja pasaulinėje TED konferencijoje

Benediktas Vanagas
Benediktas Vanagas

Vankuveryje (Kanada) vyksta kasmetinė TED (TED.com) konferencija, kurioje susirenka progresyviausios ir kūrybiškiausios asmenybės. Jų kalbos pasiekia kelis šimtus milijonų klausytojų visame pasaulyje. Dr. Vladas Lašas – vienas šio renginio rėmėjų – šiemet drauge vykti pakvietė ir lenktynininką Benediktą Vanagą.

Vladas Lašas sako, jog mintis pakviesti Benediktą Vanagą kilo po susitikimo Vilniaus knygų mugėje: „Benedikto stende įsigijau jo fotografijų albumą „OSCar evoliucija. Vieno Dakaro istorija“. Pavartęs knygą ir daugiau pabendravęs, pagalvojau, kad šis žmogus labai kūrybingas, inovatyvus ir aistringai siekiantis savo tikslų. Jis – puikus pavyzdys Lietuvos jaunimui, sugebantis suburti komandą ir įgyvendinti  ambicingus projektus.  Tad pakviečiau jį atstovauti Lietuvą ten, kur susirenka įvairiausių sričių lyderiai iš viso pasaulio – TED konferencijoje. Benediktas labai greitai priėmė sprendimą dalyvauti. Suderinome darbotvarkes ir štai mes kitame žemyne.“

Benediktas Vanagas – puikus pavyzdys Lietuvos jaunimui, sugebantis suburti komandą ir įgyvendinti  ambicingus projektus

Kelionė į Kanadą Benediktui Vanagui yra ne mažiau intensyvi nei kasdieninė sportininko darbotvarkė Lietuvoje. Tarp susitikimų su TED organizatoriais, konferencijoje dalyvaujančiais verslininkais, taip pat suplanuotas susitikimas ir su Vankuverio lietuvių bendruomene.

„Esu labai dėkingas Vladui Lašui už kvietimą. Jo dėka turiu unikalią galimybę pabūti vienoje intelektualiausių ir emocionaliausių konferencijų. Džiugu būti šalia neeilinių žmonių, kurie aistringai tiki tuo, ką daro, ir savo idėjomis dalinas su visu pasauliu. Be to, galiu stebėti, kaip vyksta organizaciniai darbai, susitikti su iškiliomis asmenybėmis. Čia tikrai puiki atmosfera“, – sakė Benediktas Vanagas.

Tiesa, grįžus iš Kanados, komandos „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ pilotui pravers matyta renginio „virtuvė“. Benediktas jau dabar ruošiasi netrukus Lietuvoje vyksiančiai „TEDxVilnius 2015“ konferencijai, kurioje savo patirtimi ir idėjomis dalinsis su tarptautine publika.

Pasak Vlado Lašo, idėja pakviesti Benediktą kalbėti konferencijoje „TEDxVilnius 2015“ organizatoriams kirbėjo jau seniai: „Benediktas ne tik vis labiau pasaulyje žinomas lenktynininkas – jis turi sėkmingą verslą, vykdo daug socialinių veiklų ir yra puikus oratorius, sugebantis motyvuoti ir bendrauti su įvairiomis auditorijomis.“

„Man tai bus tikrai didelis išsūkis. Tačiau, jei neturėčiau kuo pasidalinti – tiesiog nedalyvaučiau“, – šypsosi B. Vanagas.

Penktoji jubiliejinė „TEDxVilnius 2015“ konferencija vyks balandžio 11d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. Pasak konferencijos organizatorių, ši erdvė leis sukurti įdomesnę ir interaktyvesnę renginio aplinką, kurioje žmonės turės visas galimybes įdomiai leisti laiką tiek sesijų, tiek ir pertraukų metu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas