TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„BMW i“ serijos automobilius bus galima susieti su išmaniuoju laikrodžiu „Apple Watch“

„BMW i Remote“
BMW nuotr. / „BMW i Remote“
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Vokietijos automobilių koncernas BMW pristatė naują „BMW ConnectedDrive“ technologijų sprendimą – programėlę „BMW i Remote“. Ji leidžia susieti elektros pavarą turinčius „BMW i“ serijos automobilius su išmaniuoju laikrodžiu „Apple Watch“.

Programėlė leis nuotoliniu būdu patikrinti automobilio sistemų būklę, sekti elektros baterijų įkrovimo procesą, reguliuoti mikroklimato nustatymus dar prieš sėdant į automobilį ar rasti kelią iki aikštelėje palikto „BMW i“ serijos automobilio.

Ši programėlė bus naudinga ir elektromobilio „BMW i3“ bei iš tinklo įkraunamo hibrido „BMW i8“ pirkėjams Lietuvoje, kuriuos jau skaičiuojame dešimtimis

„BMW kompanija ir vėl patvirtino, kad inovacijų ir naujausių technologijų srityje yra lyderė. „BMW i Remote“ aplikacija leis patogiai stebėti automobilio būklę, paprastai valdyti jo sistemas. Naudojant „Apple Watch“ įrenginiui skirtą aplikaciją nereikės traukti iš kišenės telefono, įvedinėti slaptažodžio, o svarbiausia informacija apie automobilį atsidarys viename lange. Ši programėlė bus naudinga ir elektromobilio „BMW i3“ bei iš tinklo įkraunamo hibrido „BMW i8“ pirkėjams Lietuvoje, kuriuos jau skaičiuojame dešimtimis“, – sako BMW įgaliotosios atstovės Lietuvoje „Krasta Auto“ generalinis direktorius Oleg Martyniuk.

BMW nuotr./„BMW i Remote“
BMW nuotr./„BMW i Remote“

Paprastas valdymas ir naudingos funkcijos

„BMW i Remote“ programėlė valdoma braukiant pirštu per lietimui jautrų laikrodžio ekraną. Pradinį programėlės puslapį puošia automobilio paveikslėlis ir pateikiama pagrindinė informacija apie baterijų įkrovimo lygį ir galimus naujinius. Stumtelėjus startinį ekraną į viršų galima patekti į meniu, kur galima sužinoti papildomą informaciją apie automobilį – ar uždarytos durys, bagažinė bei stoglangis. Programėlė taip pat įspėja apie sumažėjusį stabdžių skysčio lygį ar atėjusį laiką techniniam aptarnavimui.

Meniu „Remote Services“ leidžia nuotoliniu būdu reguliuoti mikroklimatą automobilio salone: nustatyti norimą temperatūrą dar nepasiekus automobilio, šildyti ar vėsinti automobilio saloną. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga – sukurti tinkamą mikroklimatą automobilio salone galima dar nepriėjus elektromobilio, kai pastarasis prijungtas prie įkrovimo stotelės. Tai leidžia taupyti elektromobilių akumuliatorių energiją – išvažiuojant iš aikštelės mikroklimatas automobilio salone būna jau optimalus, klimato kontrolės sistema tuo metu jau dirba minimaliu pajėgumu.

BMW nuotr./„BMW i Remote“
BMW nuotr./„BMW i Remote“

„BMW i Remote“ gali atvesti prie automobilio

„BMW i Remote“ aplikacija gali nuvesti iki galutinio kelionės tikslo palikus automobilį stovėjimo aikštelėje.

Automobilio navigacijai išrinkus stovėjimo aikštelę arčiausiai pasirinkto kelionės tikslo, tolimesnį kelią pėsčiomis rodys programėlė. Taip pat ji padės neklaidžiojant sugrįžti į automobilį, paliktą net ir didžiausiame parkinge. „BMW i Remote“ yra nemokama, ją parsisiųsti galima iš „iTunes Store“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas