Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 25d. 10:23

„Bolt“ ir „Allianz Partners“ plečia bendradarbiavimą apdrausdami paspirtukus

Gyvenimas Vilniuje
Arno Strumilos / 15min nuotr. / Gyvenimas Vilniuje
Didžiausias elektrinių paspirtukų operatorius Europoje „Bolt“ plečia savo bendradarbiavimą su draudimo ir pagalbos bendrove „Allianz Partners“. Nauja trejų metų partnerystė apdraus „Bolt“ elektrinių paspirtukų naudotojus 26 Europos šalyse, tarp jų ir Lietuvoje, rašoma pranešime.

Bendrovė „Bolt“ ir „Allianz Partners“ pradėjo įgyvendinti draudimo programą, kuri visiems „Bolt“ elektrinių paspirtukų naudotojams automatiškai suteikia dviejų rūšių draudimą, įtrauktą į paspirtuko nuomos mokestį.

Kiekvienam „Bolt“ paspirtukininkui suteikiamas asmens nelaimingų atsitikimų draudimas ir vairuotojo bendrosios civilinės atsakomybės draudimas reiškia, kad vairuotojai yra apdrausti nuo galimų sunkių sužalojimų, taip pat nuo žalos, kurią jie padaro trečiosioms šalims važiuodami „Bolt“ paspirtuku. Draudimo programa jau buvo įdiegta Norvegijoje, Portugalijoje ir Švedijoje bei ateinančiais mėnesiais bus toliau įgyvendinama visose 26 Europos rinkose, kuriose teikiamos „Bolt“ paspirtukų paslaugos.

„Mes siekiame užtikrinti, kad „Bolt“ paspirtukai būtų kuo saugesni, tad šiuo metu dirbame su keliomis saugos funkcijomis, skirtomis tiek paspirtukų vairuotojams, tiek aplinkiniams pėstiesiems. Deja, avarijų vis dar pasitaiko – būtent šioje vietoje partnerystė su „Allianz Partners“ padeda mums kurti papildomą apsauginį tinklą, kurio reikia paspirtukų naudotojams judrioje miesto aplinkoje naudojant mūsų paslaugas“, – sako „Bolt“ elektrinių paspirtukų plėtros vadovas Baltijos šalyse Eimantas Balta.

„Kadangi bendrovei „Allianz Partners“ yra svarbi mobilių miesto transporto priemonių ateitis, labai didžiuojamės galėdami sustiprinti ir plėsti savo partnerystę su viena greičiausiai augančių susisiekimo paslaugų platformų Europoje. Ne tik džiaugiamės plėsdami transporto ateitį kartu su „Bolt“, bet ir patys siekiame plėsti „Allianz Partners“ mikromobilumo draudimą naujose rinkose, tokiose kaip Estija, Lietuva ir Malta“, – sakė Michaelas Maicheris, „Allianz Partners“ naujojo mobilumo pasaulinės strateginės partnerystės padalinio vadovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas