Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 26d. 14:31

Čikagoje per metus neinformuojant vairuotojų nutempiama 17 tūkst. jų automobilių

Čikaga yra didelis miestas ir jame daug automobilių, todėl toks skaičius neturėtų stebinti. Tačiau viską keičia faktas, kad toks skaičius automobilių yra nutempiama net neinformuojant automobilio savininkų.

Daugelis vairuotojų susidūrė su problema, kai ne vietoje pastatytas automobilis buvo perkeltas į jiems nežinomą vietą. Apie tai vairuotojų niekas neinformavo, todėl automobilių reikėjo ieškoti patiems.

Taip nutiko dėl prastai veikiančios duomenų bazės. Duomenys į ją suvedami vėlai, todėl vairuotojai negali gauti informacijos, kur jų automobilis buvo perstatytas. Čia nepadės ir policija. Jie jūsų automobilio dingimą gali užregistruoti tik kaip vagystę.

Automobilių vairuotojai ne visada neleistinai automobilį palikdavo piktybiškai. Jeigu automobilis trukdo gatvės darbams jis gali būti nutemptas, tačiau apie tai, kad toje vietoje negalima statyti automobilių, turi būti pranešta likus 24 valandoms iki darbų pradžios. Tuo tarpu esant avarinei situacijai, pranešimų išvis nebūna, todėl automobiliai tiesiog nutempiami į kitą vietą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas