Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 19d. 13:52

„CityBee“ automobilis važinėjo Panemunės šilo pėsčiųjų takais

„CityBee“ priklausantis „Volkswagen“ važinėjo Panemunės šilo pėsčiųjų takais
Evos nuotr. / „CityBee“ priklausantis „Volkswagen“ važinėjo Panemunės šilo pėsčiųjų takais

Sekmadienį Kauno Panemunės šile vaikštinėjančių žmonių poilsį sudrumstė chuliganiškai besielgiantis vairuotojas. „CityBee“ priklausantis automobilis važinėjosi pėsčiųjų takais. Įvykį užfiksavo 15min skaitytoja Eva, šile vaikštinėjusi su mažamečiu vaiku.

Sekmadienio popietę moteris matė „CityBee“ priklausantį „Volkswagen“ važinėjantį asfaltuotais Panemunės šilo takais.

11.55 val. skaitytoja užfiksavo sidabrinės spalvos automobilį, paliktą ant pėsčiųjų tako.

„Vaikinukas matyt sugalvojo pavėžinti panelę autostrados greičiu po šilą“, – spėliojo skaitytoja, atsiuntusi keturias nuotraukas.

Gresia bauda ir apribota galimybė naudotis paslauga

Šioje vietoje yra ženklas „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“. Tai reiškia, kad draudžiamas motorinių transporto priemonių, traktorių ir savaeigių mašinų eismas, išskyrus mopedus, motociklus be priekabų, maršrutinį, aptarnaujantįjį transportą ir skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ pažymėtas transporto priemones.

Evos nuotr./„CityBee“ priklausantis „Volkswagen“ važinėjo Panemunės šilo pėsčiųjų takais
Evos nuotr./„CityBee“ priklausantis „Volkswagen“ važinėjo Panemunės šilo pėsčiųjų takais

Sekmadienį 15min susisiekė su „CityBee“. Jie patvirtino, kad tai jų automobilis ir nurodė, kad klientė privalės nedelsiant patraukti automobilį; jeigu tokie pažeidimai kartosis ateityje – bus apribota galimybę naudotis „CityBee“ paslaugomis.

Lietuvos administracinių nusižengimų kodekse ties 417 str. „Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas“ teigiama, kad kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas, vairuotojų pareigų pėstiesiems, išskyrus šio straipsnio 4 dalyje nurodytas pareigas, nevykdymas, važiavimas šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku, Kelių eismo taisyklėse nustatytos įspėjamųjų signalų naudojimo tvarkos pažeidimas, apsisukimas pėsčiųjų perėjose, tuneliuose, ant tiltų, estakadų, viadukų ir po jais, tolimųjų šviesų neperjungimas į artimąsias šviesas tamsoje likus iki atvažiuojančios priešpriešiais transporto priemonės mažiau kaip 150 metrų, reikalavimo važiuoti kuo arčiau dešiniojo važiuojamosios dalies krašto nesilaikymas, eismo tvarkos automagistralėse ir greitkeliuose, žmonių vežimo taisyklių pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

04:10
00:39
01:08

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!

Parašykite atsiliepimą apie Gazas