Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 16d. 20:42

Daugėja keliaujančių autobusais – „Klaipėdos autobusų parkas“ grįžta į ritmą

Klaipėdos autobusai
Aurelijos Jašinskienės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos autobusai
Didžiausia Vakarų Lietuvoje keleivinio transporto bendrovė UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ (KAP) po daugiau nei metus trukusio karantino grįžta į įprastą darbo grafiką: atnaujinami tarpmiestiniai, priemiestiniai maršrutai, daugėja rezervacijų užsakomiesiems reisams.

„Nepaisant koronaviruso pandemijos, kelionės mūsų bendrovės autobusais buvo ir išlieka saugios. Kaip patvirtina oficiali statistika, per daugiau nei metus autobusuose neturėjome nė vieno su COVID-19 susijusio incidento, kelionių metu neužsikrėtė nė vienas mūsų keleivis“, – sakė Vaidas Ramanauskas, UAB „Klaipėdos autobusų parko“ generalinis direktorius.

Pasak vadovo, kol šalyje nepaskelbta karantino pabaiga, KAP laikosi visų numatytų saugumo priemonių: dezinfekuoja autobusų salonus, išlaiko nustatytus atstumus tarp keleivių, vairuotojai ir keleiviai privalo dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas. Visgi, nepaisant visus metus galiojusių ir vis dar galiojančių apribojimų, nuo birželio pradžios keliaujančiųjų autobusais akivaizdžiai daugėja.

Klaipėdos autobusų parko nuotr./Dezinfekuojami Klaipėdos autobusai
Klaipėdos autobusų parko nuotr./Dezinfekuojami Klaipėdos autobusai

Kone po metų pertraukos išaugo poreikis užsakomiesiems reisams – kelionės turistinės klasės autobusais po Lietuvą ir į užsienį visada būdavo KAP vasaros sezono verslas. Šiuo metu pagrindiniais užsakovais yra meno kolektyvai, sportininkų komandos, vestuvių ir kitų renginių organizatoriai. Turizmo sektoriaus atstovai kol kas kelionių nerezervuoja, bet teiraujasi kainų ir derasi dėl bendradarbiavimo galimybių.

„Kelionių agentūros nekantriai laukia žinių apie atsiveriančias sienas iš Europos šalių, ką tik gavome patvirtinimą, kad galime vežti keleivius į Lenkiją“, – sakė V. Ramanauskas.

Kaip ir ankstesniais metais, KAP laimėjo „Lietuvos geležinkelių“ pavėžėjimo paslaugos konkursą maršrutams į Palangą, Neringą, Karklę, kai traukinio bilietą į pajūrio kurortus įsigiję keleiviai nuo Kretingos ar Klaipėdos autobusu nuvežami iki pasirinktos poilsiavietės.

Atnaujintas ir susisiekimas visais KAP aptarnaujamais tarpmiestiniais bei priemiesčio maršrutais.

Aurelijos Jašinskienės/15min.lt nuotr./Klaipėdos autobusų parkas
Aurelijos Jašinskienės/15min.lt nuotr./Klaipėdos autobusų parkas

„Stebime rinką ir prisitaikome prie situacijos: kur išaugo keleivių srautai – paleidžiame didžiuosius autobusus, kur keleivių nėra – koreguojame važiavimo dažnumą. Dar kitur išlaikome socialiai atsakingos įmonė statusą: pavyzdžiui, reisas iš Utenos į Klaipėdą padengia tik tiesiogines išlaidas, bet jis vienintelis, leidžiantis aukštaičiams tiesiogiai atvykti į pajūrį. Tad patarimas važiuojantiems į Vakarų Lietuvą – sekite mūsų tvarkaraščius ir rinkitės saugią bei komfortišką kelionę“, – kvietė „Klaipėdos autobusų parko“ vadovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas