Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Degalinėse jau prekiaujama 32 laipsnių šalčiui atspariu dyzelinu

Degalinės kolonėlė
Integrity nuotr. / Degalinės kolonėlė
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo šiandien visose „Statoil“ visapusio aptarnavimo ir „Statoil 1-2-3“ automatinėse degalinėse pradėta prekiauti arktiniu A2 klasės dyzelinu „miles“ ir „miles PLUS“, Arktiniai degalai atsparūs dar žemesnei, net 32 laipsnius šalčio siekiančiai temperatūrai.

„Prekybą arktiniu A2 klasės dyzelinu pradėjome jau dabar, nes dalis vairuotojų degalus pilasi vidutiniškai kas 2-3 savaites, todėl tikimės, kad iki sausio mėnesio, kada Lietuvą pasiekia šalčiausi orai, dauguma vairuotojų jau bus užsipylę arktinio dyzelino ir užklupę šalčiai nesutrukdys užvesti automobilio ir sėkmingai juo keliauti“, – sakė „Statoil Fuel & Retail Lietuva” degalų kategorijos departamento direktorius Sigitas Raila.

Degalinėse siūlomo arktinio A2 klasės dyzelino filtruojamumo temperatūra siekia 32 laipsnius šalčio. Tai reiškia, kad iki šios temperatūros dyzelinas išlaiko savo gerąsias savybes.

S.Raila teigia, kad šalčių metu svarbu ne tik naudoti šaltiems orams skirtus degalus, bet ir rūpintis, kad bake jų būtų kuo daugiau – tai sumažins vandens garų proporciją degalų bake ir palengvins automobilio užvedimą esant itin šaltiems orams.

Be to, reikėtų nepamiršti pasirūpinti kuro filtrais ir neužšąlančiu langų plovimo skysčiu, o ryte radus apledijusį ar apsnigtą automobilį, kruopščiai nuvalyti ne tik priekinį, bet ir kitus langus, kad važiuojant gerai matytumėte vaizdą visomis kryptimis. Gerai paruoštas automobilis didina visų eismo dalyvių saugumą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas