Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dešimt geriausių automobilių šuolių Holivudo istorijoje

Šuolis iš filmo "Broliai Bliuzai"
Ištrauka iš filmo "Dingti per 60 sekundžių"
Šaltinis: 15min
0
A A

Filmai ir automobiliai kartais neatsiejami dalykai. Kai kuriuose filmuose jie lenktyniauja, kai kur važiuoja ramiai, o dar kitur – šokinėja. Pristatome jums dešimt geriausių automobilių šuolių, kurie buvo parodyti įvairiuose „Holivudo“ filmuose.

10. Dešimtoje vietoje ištrauka iš filmo „Terminatorius 2“. Kas matė šį filmą, turėtų prisiminti sceną, kai nuo viaduko nušoka sunkvežimis ir vejasi berniuką ant motociklo. Būtent šis epizodas užima dešimtąją vietą. Beje, šioje scenoje galite pamatyti ir Arnoldą Schwarzeneggerį, šokinėjantį motociklu.

9. Devintoje vietoje ištrauka iš filmo „Bullitt“. Šioje ištraukoje galime matyti senus ir galingus amerikietiškus automobilius, kurie važinėja San Francisko gatvėmis. Taip, tai reiškia, kad važiuodami dideliu greičiu jie neišvengia ir pakilimų su nusileidimais. 

VIDEO: Bullitt Car Chase

8. Į dešimtuką pateko ir ištrauka iš filmo „Transporteris“. Čia 7 serijos BMW, vairuojamas Jasono Stathamo, tiesiog idealiai nusileidžia į po tiltu pravažiuojantį autovežį. Taip, tai neįtikėtina, bet Stathamas juk gali viską. Jei tuo netikite, pateikiame ir iškarpą.

VIDEO: Transporter short BMW Films

7. Ar yra nežinančių apie garsųjį Banditą ir jo juodą, auksiniu ereliu papuoštą „Pontiac Trans Am“? Jeigu visgitokių yra, galite bent trumpai su juo susipažinti vienoje filmo scenoje, kur jis šoka per sugriuvusį medinį tiltą. 

VIDEO: Smokey and the Bandit (6/10) Movie CLIP - Jumping Mulberry Bridge (1977) HD

6. Artėjame prie vidurio ir pristatome šeštąją vietą, kurioje dvi „Holivudo“ nenuoramos Telma ir Luiza. Filme jos negali pasigirti ramiu charakteriu. Galiausiai viskas užbaigiama šuoliu su automobiliu. Filmo herojės tiesiog nuspaudžia akseleratorių ir šoka į „prarają“.

VIDEO: Thelma & Louise:Ending Scene

5. Tikra klasika užima 5-ąją vietą. Tai šuolis atliktas originaliame „Dingti per 60 sekundžių“ filme. Įsijunkite ištrauką ir pamatykite dūžtančius automobilius ir tikrą šuolį, kuris nesumontuotas ar nepadailintas kompiuterine grafika.

VIDEO: Gone in 60 Seconds (1974 ) FINAL SCENE!

4. Ketvirtoje dešimtuko vietoje ketvirtoji „Kieto riešutėlio“ dalis. Tiksliau, epizodas iš šio filmo. Bruce’as Willisas priverčia policijos automobilį pašokti į orą ir numuša sraigtasparnį. Jeigu pamiršote arba nematėte kaip vyksta tokie stebuklai, filmo ištrauka apačioje.

3. Pradedame dalinti prizines vietas. Trečiąją poziciją užima šuolis, kurį galėjome išvysti filme „Broliai Bliuzai“. Juodais kostiumais ir akiniais nuo saulės pasipuošę filmo herojai šaltais veidais peršoka pakeliamą tiltą. Gali pasirodyti, kad jiems tai įprasta veikla.

VIDEO: The Blues Brothers - Bridge Jump Scene

2. Jeigu visą tą laiką, kol peržiūrinėjote dešimtuką galvojote, „O kur Džeimsas?“, tai mes jums atsakome – garsusis agentas, numeris 007, yra antroje vietoje. Čia jis skrieja per medinį tiltą, apsiverčia ore ir sėkmingai nusileidžia. Visa tai galite išvysti įraše apačioje.

VIDEO: The Man with the Golden Gun - james bond movie - car stunt scene

1. Ir pagaliau pirmoji vieta. Čia įsitaisęs šuolis iš filmo „Ferrio Bullerio laisvadienis“. Senas, raudonas „Ferrari“ šoka per tiltą. 

VIDEO: Ferris Bueller's Day Off - Star Wars Ferrari Flight

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas