Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 11d. 13:39

Didžiausia draudimo bendrovės kasko išmoka šiemet – 230 tūkst. litų

Skęstantis „Porsche 911“
gtspirit.com nuotr. / Asociatyvi nuotr.: skęstantis „Porsche 911“

Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA kasko draudimo pardavimai per šių metų vienuolika mėnesių buvo 60,1 procento didesnis nei 2012-aisiais. Ši draudimo rūšis sudaro 14 procentų viso bendrovės draudimo portfelio ir yra antroje vietoje po vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo, rašoma kompanijos pranešime spaudai.

BTA duomenimis, kasko draudimo rūšis nuosekliai auga jau antrus metus iš eilės. Pernai, palyginus su 2011 metais, buvo sugeneruota 76 procentų daugiau įmokų, o per šių metų vienuolika mėnesių užfiksuotas pusantro karto didesnis augimas nei 2012-aisiais.

„Per pastaruosius trejus metus pastebime klientų sąmoningumo augimą. Galima teigti, kad jie įvertina BTA siūlomų kompleksinių draudimo paslaugų sprendimų privalumus ir naudą. Tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys atnaujina savo automobilių parkus ir esant galimybei renkasi vis naujesnes transporto priemones. Daug įtakos turėjo ir tai, kad nuo 2014 metų Europos Sąjungoje naujai registruoti bus galima tik „Euro 6“ emisijos standartą atitinkančius vilkikus, todėl šiemet labai daug transporto paslaugas teikiančių įmonių atnaujino savo turimus vilkikų parkus. Mūsų bendrovė, atsižvelgdama į rinkos tendencijas, siūlo kokybišką ir greitą žalų reguliavimą bei konkurencingas kainas“, – teigia Gediminas Radavičius, vadovaujantysis KASKO ir ECA draudimo specialistas.

Kaip teigia ekspertas, ne gyvybės bendrovė BTA yra vairuotojų civilinės atsakomybės verslo rinkos lyderis, todėl kompleksinis produktų pardavimas dabartiniams klientams leidžia didinti kasko draudimo portfelį daugiau nei 50 procentų kiekvienais metais. G. Radavičiaus tvirtinimu, tokia įmonės politika pasiteisina – šiemet įmokos iš kasko draudimo sudarys apie 25 milijonus litų.

Bendrovės duomenimis, didžiąją dalį kasko automobilių parko sudaro automobiliai iki septynerių metų. Nuo 2011 – ųjų šio amžiaus autoparkas vis plėtėsi ir 2013 metais gruodį sudarė 66 procentus viso kasko draudimo portfelio.

Pasak specialisto, daugiausia šiemet augo įmonių automobilių kasko draudimo rūšies pajamos – 64 procentais, fizinių asmenų – 30 procentais. Tuo tarpu juridinių asmenų kasko draudimo rinkos įmokos per dešimt mėnesių augo 8,6 procentais, atitinkamai fizinių asmenų – 6,5 procentais.

Vidutinė kasko išmoka už patirtą žalą šiemet ne gyvybės draudimo bendrovė BTA įmonių autoparkams išmokėjo 4300 litų, fiziniams asmenims – 2000 litų. Didžiausia išmoka šiemet sudarė daugia kaip 230 tūkstančių litų. 

Temos: 1 Draudimas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas