Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 20d. 12:20

Didžiosios Britanijos policija šokiruota: dešimtys kraupios avarijos liudininkų užuot padėję, nusprendė įvykį nufotografuoti

Šlapias automobilio veidrodėlis
Sxc.hu nuotr. / Šlapias automobilio veidrodėlis

Į tragiškos avarijos vietą Nortamptonšyre atvažiavę britų policininkai buvo šokiruoti pamatę, kaip pro šalį važiuojantys vairuotojai, nepaisydami jokių eismo taisyklių ir net paprasčiausių žmogiškumo principų, stengėsi kuo labiau priartėti prie avarijos vietos vien tam, kad galėtų „pagauti“ geresnį kadrą ir nufotografuoti, – praneša „The Dailymail“.

Pareigūnų užfiksuotas pažeidėjų nuotraukas pamatysite paspaudę čia.

Tokiu žmonių elgesiu pasibaisėję pareigūnai, sumontavę stebėjimo kamerą, nusprendė patys užfiksuoti šaltakraujus ir Kelių eismo taisykles pažeidžiančius vairuotojus.

Kol 21-erių sunkvežimio vairuotoja keturias su puse valandos buvo įstrigusi kabinoje po sunkios avarijos, įvykio vietoje buvę pareigūnai užfiksavo net 80 vairuotojų, kurie šį įvykį įamžino savo mobiliuoju telefonu arba fotoaparatu.

Policija tikina nusprendusi ne bausti taisykles pažeidusius vairuotojus, o juos pamokyti ir priversti suprasti, kokias pasekmes gali sukelti mobiliojo naudojimas kelyje.

Po pirmosios šalyje surengtos tokios stebėjimo programos, pareigūnai gėdingas savo užfiksuotas vairuotojų nuotraukas išsiuntė jų savininkams perspėdami, kad tokiu savo elgesiu jie pažeidė taisykles ir sukėlė pavojų ne tik sau, bet ir aplinkiniams.

„Po to, kai baigėme tyrimą avarijos vietoje, buvome tiesiog pasibaisėję vairuotojais, kurie stengėsi kuo arčiau privažiuoti norėdami užfiksuoti kraupų susidūrimą. Kadangi į avariją patekusi sunkvežimio vairuotoja buvo labai stipriai prispausta, mes turėjome laukti 4 valandas, kol ją galėjome ištraukti. Pamatę, kiek daug įžūlių vairuotojų bando privažiuoti arčiau prie avarijos vietos, nusprendėme juos pačius nufotografuoti. Vos per 4 valandas mes užfiksavome net 80 tokių įžūlių vairuotojų“, – pasakojo seržantas Nickas Gray.

Po avarijos, kol gelbėjimo tarnybos bandė išsaugoti 21-erių moters gyvybę, kelias buvo uždarytas ištisas 11 valandų.

Seržantas Nickas Gray taip pat atskleidė, kad daugelis avarijos vietoje užfiksuotų abejingų žmonių vairavo darbinius automobilius, todėl užfiksuotos nuotraukos nusiųstos ir jų darbdaviams.

Policija tikina nusprendusi ne bausti taisykles pažeidusius vairuotojus, o juos pamokyti ir priversti suprasti, kokias pasekmes gali sukelti mobiliojo naudojimas kelyje.

„Mobilųjį telefoną naudojantys vairuotojai labai stipriai rizikuoja savo pačių ir visų aplinkinių saugumu. Mūsų nuotraukose užfiksuoti pažeidėjai parodė didžiulę nepagarbą ne tik Didžiosios Britanijos įstatymams, bet ir nukentėjusiosios šeimai“, – tikina seržantas Nickas Gray.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas