Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 23d. 20:01

Dingęs „Bugatti La Voiture Noire“ būtų brangiausias automobilis istorijoje

Pirmasis serijinės gamybos Atlantic. Aišku, originaliai jis atrodė šiek tiek kitaip – per tuos dešimtmečius jis buvo ne kartą restauruotas ir modifikuotas. (Thesupermat, Wikimedia (CC BY-SA 3.0) Tik prenumeratoriams
Pirmasis serijinės gamybos Atlantic. Aišku, originaliai jis atrodė šiek tiek kitaip – per tuos dešimtmečius jis buvo ne kartą restauruotas ir modifikuotas. (Thesupermat, Wikimedia (CC BY-SA 3.0)
2018 metais aukcione 1962-ųjų „Ferrari 250 GTO“ buvo parduotas už 41,5 milijonus eurų. Tai – neįtikėtina suma, iš karto pakėlusi šį automobilį į brangiausiųjų sąrašo viršūnę. Bet net ir tokia šokiruojanti suma nublanktų prieš „Bugatti La Voiture Noire“ vertę. Aišku, jei tik tas automobilis egzistuoja ir būtų surastas.

1934-1940 metais gamintas „Bugatti Type 57“ buvo novatoriškas kūrinys. Jo dizainą kūrė Jeanas Bugatti, vyriausias markės įkūrėjo Ettore Bugatti sūnus. Tai buvo gražių, aptakių ir greitų automobilių linija. Naujos transmisijos dėka „Type 57“ veikė tyliau, nei ankstesni „Bugatti“ modeliai.

„Bugatti“ gamino kelias „Type 57“ versijas ir kai kurios iš jų dalyvavo ir lenktynėse. Žinoma, kaip tuo metu buvo įprasta, skirtingus kėbulus ant „Type 57“ bazės gamino labai daug kompanijų. Iš viso pagaminta 710 įvairių „Bugatti Type 57“ automobilių, bet 4 iš jų stipriai skyrėsi nuo kitų tiek savo dizainu, tiek istorija.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Nodum.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas