Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 9d. 19:21

Elonas Muskas pasidavė pagundai: į „Tesla Cybertruck“ susodino būrį bičiulių

„Tesla Cybertruck“ pikapas
Gamintojo nuotr. / „Tesla Cybertruck“ pikapas

Panašu, kad ir Elonas Muskas neatsilaikė pagundai su draugų kompanija „Cybertruck“ pikapu pasivažinėti naktinio Los Andželo gatvėmis.

Iki šiol girdėjome tik apie vieną atvejį, kai elektrinis „Tesla“ pikapas „Cybertruck“ važinėjosi Los Andželo gatvėmis. Tuo metu buvo dienos metas ir akies krašteliu galėjome apžiūrėti, kaip realybėje atrodo šis elektrinis pikapas. Dabar pasirodė ir naujų vaizdo įrašų bei nuotraukų.

Pirmoji žinutė pasirodė prieš porą dienų, kai Cody Simms „Twitter“ pasidalino šia, šalia Los Andželo oro uosto pastebėto „Cybertruck“ pikapo nuotrauka.

Dabar jau žinoma, kad „Cybertruck“ buvo pastebėtas ir dar keletoje Los Andželo vietų. Roberto Cruz pastebėjo „Cybertruck“ važiuojantį 405-uoju greitkeliu ir į „Youtube“ įkėlė šį vaizdo įrašą.

VIDEO: Tesla truck cybertruck on 405 s FW, Dec 7th at 11pm. Ford F-150 move out the way. Elon Musk driving.

Jame galima pastebėti tokį įdomesnį momentą dėl „Cybertruck“ žibintų. Kai pirmą kartą buvo pristatytas „Cybertruck“, kai kurie analitikai teigė, kad šio pikapo žibintai gali neatitikti JAV įstatymų.

Tačiau dabar panašu, jog „Tesla“ atnaujino priekinius žibintus ar bent jau jų veikimo principą ir šviesos srautas yra didesnis, tad jie atrodo panašesni į tradicinių automobilių šviesas.

Panašu, kad šis naktinis „Cybertruck“ pasivažinėjimas nebuvo jo testavimo dalis, kadangi dar tą patį vakarą elektrinis pikapas buvo pastebėtas šalia labai populiaraus ir garsiam aktoriui, Robertui de Niro, priklausančio restorano „Nobu“.

Liudytojai teigia, kad iš šio „Cybertruck“ pikapo išlipo „Tesla“ generalinis direktorius.

Nuotrauka pasidalinęs vyras teigia, kad „Tesla“ vyriausias dizaineris Franzas von Holzhausenas taip pat buvo „Nobu“ restorane, tačiau būtent Elonas vairavo elektrinio pikapo prototipą.

Įprastai Elonas vairuoja „Tesla Model S“ ir yra ne kartą pastebėtas „Nobu“ restorane, tačiau tai yra pirmas kartas, kai Elonas viešai matomas vairuojantis „Cybertruck“.

Matyt „Tesla“ vadovas panoro pats išbandyti šį elektrinį pikapą, juolab, kad yra sakęs, jog „Cybertruck yra mano mėgstamiausias būsimas produktas.“

Įdomus pasakymas, atsižvelgiant į tai, kad prieš „Cybertruck“ pasirodymą rinkoje pirmiau pasirodys „Model Y“ ir naujos kartos „Roadster“.

Kaip informuoja „TMZ“, Elonas nepatikėjo „Nobu“ restorano darbuotojui pastatyti vertingojo „Cybertruck“ ir tą padarė vienas iš „Tesla“ darbuotojų.

Kaip matyti „TMZ“ nuotraukoje, elektriniame pikape jų buvo visas būrys ir šeštadienio vakaras turėjo būti smagus.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas