Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 8d. 10:57

Gera žinia dviračių mėgėjams: Kleboniškį ir Narėpus sujungs dviračių takas

Dviračių takas
Kauno rajono savivaldybės nuotr. / Dviračių takas

Karmėlavos seniūnijoje Kauno rajone esantį Narėpų kaimą ir Kleboniškį planuojama sujungti dviračių taku, – pranešimu spaudai informuoja Kauno rajono savivaldybė.

Šį klausimą praėjusią savaitę aptarė Kauno rajono savivaldybės ir Valstybinės miškų urėdijos atstovai. Susitikimas įvyko Karmėlavos girininko Jono Mačiulio iniciatyva - jo valdose, Kleboniškio miške, kur ir turėtų nusidriekti dviratininkams skirta trasa.

„Kadaise čia buvo pėsčiųjų takas, bet prieš kelis dešimtmečius nutiesta asfalto danga suaižėjo, jos būklė bloga“, - pastebėjo girininkas.

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas įsitikinęs, kad per mišką nutiestas dviračių takas turėtų didelį pasisekimą.

„Dviračių takai šiandien – ne prabanga, o būtinybė“, - tvirtino meras.

Susitikime dalyvavę Valstybinės miškų urėdijos direktoriaus pavaduotojas Valdas Kaubrė ir Kauno regioninio padalinio vadovas Mindaugas Petkevičius sakė, kad suvienijus miškininkų ir savivaldybės jėgas dviračių taką būtų galima įrengti jau šiemet.

Abi pusės sutarė pasirašyti jungtinės veiklos sutartį. Šalia planuojamo dviračių tako yra dujotiekio mazgas, todėl prisidėti prie infrastruktūros gerinimo bus pakviesta ir už dujų perdavimą atsakinga akcinė bendrovė „Amber Grid“.

„Trise galima padaryti tris kartus daugiau ir tris kartus greičiau“, - šypsojosi V.Makūnas.

Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyriaus vedėjas Tautvydas Tamošiūnas paskaičiavo, kad 2 km ilgio dviračių tako įrengimas galėtų kainuoti maždaug 146 tūkst. eurų.

Susitikime taip pat kalbėta apie galimybę rytiniame Raudondvario dvaro parko šlaite įrengti laiptus, nes nuo Nevėžio prieplaukos ateinantiems turistams tenka kopti nepatogiu ir nesaugiu taku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas