Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 3d. 11:04

Gera žinia nuolat pamirštantiems susimokėti už automobilio stovėjimą Vilniuje

Bauda už neapmokėtą stovėjimą
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Bauda už neapmokėtą stovėjimą

Ne vienam vairuotojui yra tekę bent kartą pamiršti sumokėti už automobilio stovėjimą mokamoje vietoje sostinėje. Ir, greičiausiai, ne vienas, radęs lapelį ant priekinio lango, suka galvą, kur reikėtų susimokėti rinkliavą.

Nuo šiol nurodyto dydžio rinkliavą, pamiršus susimokėti už automobilio stovėjimą Vilniuje, galima sumokėti prie bet kurio „Perlas“ terminalo, skelbiama išplatintame pranešime.

Gavus Savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ pranešimą apie iš karto nesumokėtą vietinę rinkliavą pastačius automobilį mokamoje zonoje, nustatytą rinkliavą galima sumokėti per 72 val. nuo pranešimo surašymo dienos pabaigos. Tą padaryti galima naudojantis elektroninės prekybos paslaugomis, grynaisiais pinigais SĮ „Susisiekimo paslaugos“ klientų aptarnavimo centruose Vilniuje Gedimino pr. 9A arba Geležinkelio g. 16, taip pat savitarnos terminaluose „Foxbox“, o nuo šiol ir „Perlo“ terminaluose.

Primenama, kad nesumokėjus numatyto dydžio rinkliavos laiku, duomenys perduodami Vilniaus miesto savivaldybės administracijai, kuri, pagal Savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ pateiktą informaciją, surašo protokolą apie administracinį nusižengimą bei skirią baudą, kurios dydis yra nuo 20 iki 40 eurų pirminio nusižengimo atveju arba nuo 40 iki 100 pakartotinio nusižengimo atveju.

Mokant vietinę rinkliavą, užtenka nurodyti tik gauto pranešimo registracijos numerį. Tada sistema automatiškai pateikia mokėtiną nustatytą vietinę rinkliavą, priklausomai nuo to, kurioje rinkliavos zonoje Vilniuje buvo pastatytas automobilis: 4 eurai žaliojoje zonoje, 7 eurai geltonojoje zonoje, 20 eurų raudonojoje zonoje, 40 eurų mėlynojoje zonoje.

„Žinoma, skatiname vairuotojus už automobilio stovėjimą susimokėti laiku, tačiau pasitaiko tam tikrų situacijų, kai tai padaryti tiesiog pamirštama. Sprendimu įdiegti tokią galimybę – vietinę rinkliavą už automobilį apmokėti prie bet kurio „Perlas“ terminalo, kai pamirštate tai padaryti iš anksto – siekiame savo klientams suteikti daugiau lankstumo. Kadangi tai plačiausias terminalinis prekybos tinklas Lietuvoje, naudotis šiuo papildomu apmokėjimo punktu bus patogu“, – teigia Vaidotas Meškauskas, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Bendrųjų reikalų departamento vadovas, vykdantis direktoriaus funkcijas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

00:20
01:04
01:42

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas