Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2016 11 05, 15:29

Geriausi pastarųjų 19-os metų Lietuvos automobiliai susirinko Vilniuje

Greta Vilniaus, prie HBH restorano esančioje aikštelėje, šeštadienį vyko Lietuvos „Metų automobiliais“ tapusių mašinų savininkų susitikimas. Kartu su senaisiais modeliais pasirodė ir naujausios jų versijos – pavyzdžiui, naujausią A klasės „Mercedes-Benz“ buvo galima išvysti greta 1998-ųjų konkurse nugalėjusio A klasės mersedeso.

Viso aikštelėje susirinko daugiau nei 30 automobilių – šiemet vykstantis „Metų automobilio“ konkursas yra jau dvidešimtas, tad iki šiol geriausiais Lietuvoje buvo išrinkti devyniolika modelių. Kai kurie jų – net ne po kartą, pavyzdžiui, „Volkswagen Golf“ ir „Škoda Octavia“ dvi kartos tapo geriausiais.

Patys naujausi modeliai „porų“ neturėjo – pastaraisiais metais išrinkti „Opel Astra“, „Nissan Qashqai“ ir kiti modeliai tiesiog neturi naujesnių analogų. Kai kurių senesnių modelių pasirodė netgi ne po vieną.

Senųjų „Metų automobilio“ laureatų vairuotojai teigė, kad vienas pagrindinių argumentų renkantis naują transporto priemonę – jų kainos ir kokybės santykis bei kitų vartotojų atsiliepimai.

„Mazda6“ vairuojantis Kostas pasakojo esąs patenkintas savo pirmosios kartos modeliu – jeigu ne kėbulą puolančios rūdys, tai būtų puiki mašina. Tačiau išbandžius naują „Mazda6“, privalumus įvertinti nebuvo sunku – ir pakaba tyliau dirba, ir garso izoliacija geresnė. Tačiau automobiliai paprastai atsiskleidžia ne būdami visiškai nauji, o jau nuvažiavę kelias dešimtis tūkstančių kilometrų.

Pirmosios kartos „Ford Focus“ vairuojanti Vita teigė, kad automobilį įsigijo prieš šešerius metus.

„Aš juo patenkinta, bet kadangi tai senas automobilis, tai įvairių nuotykių yra buvę. Esu ir supykusi, ir planavusi keisti, bet iki šiol dar vairuoju“, – šypsojosi Vita.

Penktos kartos „Volkswagen Golf“ vos prieš pusmetį įsigijęs Tautvydas neslėpė, kad vienas pagrindinių argumentų perkant buvo geras dizainas. Be to, tai patogus automobilis, turintis daug gerų savybių ir jomis lenkiantis konkurentus.

„Ne veltui jis yra išrinktas „Metų automobiliu“, – šviežiu pirkiniu džiaugėsi studentas.

15min skaitytojai praėjusią savaitę taip pat rinko geriausią iš visų 19-os „Metų automobilių“. Kaip ir buvo galima prognozuoti, daugiausia populiarumo sulaukė „Škoda“ bei „Volkswagen“ modeliai, tarp kurių lyderių virė itin atkakli kova. Jos laimėtojas paaiškėjo tik paskutinę balsavimo dieną, savo nuomonę pareiškus daugiau nei trims tūkstančiams respondentu – geriausiuoju išrinktas „Volkswagen Passat“, antroje vietoje likusį „Škoda Superb“ aplenkęs vos 7 balsais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas