Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Geriausio Lietuvos vairuotojo“ rinkimai. Kaip seksis Dovilui Čiutelei?

Dovilas Čiutelė
Dovilas Čiutelė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ko gero ryškiausia Kaune vyksiančio antrojo atrankinio „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ turo žvaigždė – chroniškas visų įmanomų profesionalių ir mėgėjiškų ralio bei žiedinių lenktynių dalyvis Dovilas Čiutelė.

Žmogus, kurio kraujo sudėtyje benzino yra daugiau negu leukocitų, eritrocitų ir trambocitų kartu paėmus. Dovilo vairuojama raudona „Lada VFTS“ visose trasose sukelia tokį sirgalių emocijų ir aplodismentų cunamį, kokio galėtų pavydėti pati Elžbieta II.

Dovilas Čiutelė
Dovilas Čiutelė

Kiek metų tęsiasi tavo vairuotojiška karjera?

Maždaug 30 metų.

Bet juk tau apskritai tėra 35 metukai...?

Taip, tačiau savęs neprisimenu niekur kitur, kaip tik besisukiojantį tarp automobilių. Ribos tarp mašinų ir mano gyvenimo kaip ir nėra.

Ar tiesa, kad tavo kraujo grupė – A98?

Sprendžiant iš to, kad benzino kvapo beveik nebeužuodžiu – trubūt taip. 

Pakalbėkim rimtai. Automobilių sporto gerbėjai dažnai spėlioja, kas būtų, jei iš antikvarinės „Lados VFTS“ persėstum į „normalią“ mašiną...?

Dabar manau, kad jau nebebūtų nieko gero. Apie tai dabar jau reikia kalbėti būtuoju laiku. Galimybės važiuoti tikrai gerais „kvadriniais“ ralio automobiliais neturėjau, o bandymai startuoti su prastais nuvylė: rezultatai buvo kuklesni negu vairuojant „žigulius“. Kadangi nenoriu būti kam nors skolingas, važiuoju tuo, ką galiu sau leisti ir ką moku pats sutvarkyti.

Kokias pergales ar titulus būtų galima laikyti tavo vizitine kortele?

Prieš kurį laiką bandžiau suskaičiuoti, kiek taurių esu surinkęs į trofėjų kolekciją. Maždaug ties 300 susipainiojau ir „inventorizaciją“ nutraukiau. Tai neturi prasmės, nes visos pergalės savaip svarbios ir reikšmingos. Net tos, kurios iškovojamos „kiemo“ lenktynėse, nes kiekviena kova duoda naujos patirties.

Dovilas Čiutelė
Dovilas Čiutelė

Ar įmanoma turint tokį beprotiškai ilgą vairuotojiką stažą atrasti kokių nors nauju automobilinių tiesų?

Žinoma taip. Vairuoti mokomasi visą gyvenimą, todėl visą gyvenimą įgūdžiai šlifuojami. Kita vertus kartais pastebiu, kad kai kuriuos dalykus važiuodamas darau visiškai automatiškai. Tas nėra gerai, nes bet koks  dėmesio koncentracijos sumažėjimas galo baigtis labai liūdnai.

Kiek „stogų“ esi turėjęs?

Du.

Temos Rinkimai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas