Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 31d. 20:07

Helovino tiuningas: „Renault Megane“ pavertė dideliu moliūgu

Helovino tiuningas: Renault Megane pavertė moliūgu
UBR Team nuotr. / Helovino tiuningas: Renault Megane pavertė moliūgu

„UBR Team“ (Urban Brothers Roads) komanda – populiari socialiniuose tinkluose automanų grupė, uždirbanti iš automobilių prekybos. O gautą pelną investuojanti į pačius įvairiausius projektus. Tarkime, pernai žiemą dovanojo sekėjams „winterbeaterį“ (žiemos paslidinėjimams skirtą automobilį) BMW. Šiemet skelbia konkursą BMW X3 laimėti.

O prieš Helovino šventę sugalvojo palinksminti Lietuvos žmones , kuriems nuotaiką drumsčia blogėjanti epidemiologinės COVID-19 situacija.

„Mums nuolat siūlo įdomius automobilius mūsų projektams. Šį Renault įsigijome už 300 Eur. Pirmiausiai dėl registracijos numerių PVM. Galvojome, kad bus gera mūsų projekto reklama. Tačiau vėliau sumąstėme dar geresnę idėją – paversti jį didžiausių moliūgu. Turime savo dirbtuves. Tai pakako 100 Eur dažams ir kitoms smulkmenoms, kurias panaudojome puošdami Moliūgą“, – sakė projekto iniciatorius iš UBR team.

„Renault Megane“ vaikinai pakrikštijo „Moliugane“. Jo viduje instaliuotas specialus moliūginis apšvietimas, o moliūgo „kotas“ pagamintas iš plastikinio kanalizacijos vamzdžio.

„Gal vėliau surengsime aukcioną, gal kam dovanosime. O kol kas svarbu palinksminti žmones, kad jaustųsi geriau“, – sakė UBR team.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas