Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į kapines klaipėdiečiai raginami važiuoti autobusais

Autobusais į kapines atvažiavę klaipėdiečiai nepatyrėjo didelio patogumo.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdiečiai į kapines raginami važiuoti autobusais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdiečiai Vėlinių ir Visų šventųjų dieną į kapines raginami važiuoti viešuoju transportu, automobilius palikti namuose. Lapkričio 1-ąją vairuotojai privažiuoti prie Lėbartų kapinių galės privažiuoti tik aplinkkeliais.

Nuo penktadienio miesto gatvėmis važinės autobusai maršrutais Nr. 99, 111 ir 117 į Lėbartų ir Joniškės kapines. 

Laikinasis autobusas 111 maršrutu „Stotis-Lėbartai“. Daugiausiai autobusų išvyks į maršrutus kapinių kryptimis lapkričio 1 dieną; papildomi reisai ir maršrutai bus ir lapkričio 2 bei 3 dienomis. 117 autobusas važiuos nuo miesto ligoninės iki Lėbartų. 99 – nuo Jūrininkų prospekto iki Joniškės kapinių. 

„Nors lapkričio 1-ąją daugiau nei pusė visų miesto autobusų važiuos į kapines, tačiau sėdimų vietų juose tą dieną tarp 9 ir 13 val. gali trūkti, tad gyventojams patariama savo patogumui kelionei rinktis kitą laiką“, - teigė „Klaipėdos keleivinio transporto“ vadovo pavaduotojas Andrius Samuilovas. Anot jo, miestiečių patogumui 117 maršruto autobusai užsuks ir į Joniškes, ir į Lėbartus. Todėl lankydami savo artimųjų kapus Joniškės kapinėse klaipėdiečiai galės išsyk nuvažiuoti ir į atokiau esančius Lėbartus. 

Kelių policija lapkričio 1-ąją dieną pertvarkys asmeninių automobilių eismą keliuose į Lėbartų ir Joniškės kapines. Tiesiogiai į kapines galės įvažiuoti neįgalieji automobilininkai bei priveš viešasis transportas. Kiti savo automobiliais važiuojantys žmonės į kapines galės patekti tik per aplinkkelius. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas