Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 gegužės 25d. 09:00

Į telefoną įnikusi „Toyotos“ vairuotoja suniokojo istorinę brangenybę – 1931 m. pagamintą „Ford Model A“

„Toyota Corolla“ vairuotoja įsirėžė į „Ford Model A“
William Smith nuotr. / „Toyota Corolla“ vairuotoja įsirėžė į „Ford Model A“

Kalifornijos, JAV, gyventojas Williamas Smithas net negalėjo įsivaizduoti, kad gatvėje palikęs 1931 m. laidos „Ford Model A“, priklausantį jo tėvui, ras automobilį suniokotą. Į amerikiečio drauge su tėvu metų metus restauruotą ir prižiūrėtą automobilį įsirėžė „Toyota Corolla“ vairuotoja, mat daugiau dėmesio skyrė savo telefonui, o ne keliui prieš akis.

„Ford Model A“ – itin branginamas W.Smitho šeimai priklausantis automobilis. Pastarąjį vyro tėvas gavo 1973 m. kaip dovaną 16-ojo gimtadienio proga. Ir nuo tos akimirkos visus 45-erius metus šis automobilis priklausė tai pačiai šeimai, teigia „The Drive“.

W.Smithas senovinį automobilį pastatė gatvėje ir išėjo darbuotis netoliese, tačiau jo ramybę sudrumstė siaubingi dūžtančio stiklo, lūžtančio metalo garsai. Išėjęs į gatvę amerikietis pamatė, kad sudaužyta jo šeimai priklausanti istorinė vertybė.

William Smith nuotr./1931 m. išleistas „Ford Model A“ po avarijos visiškai suniokotas
William Smith nuotr./1931 m. išleistas „Ford Model A“ po avarijos visiškai suniokotas

„Manyčiau, kad tai vadinama panikos priepuoliu, nes mano rankos nesuvaldomai drebėjo ir aš negalėjau liautis verkęs. „Toyota Corolla“ vairavusi moteris išvažiavo iš savo eismo juostos ir trenkėsi į galinį „Ford Model A“ kampą. Automobilis užlėkė ant šaligatvio, o avarijoje lūžo pavarų dėžė, išlūžo visi keturi ratai, skilo variklio blokas, lūžo diferencialas, o kapoto dangtis nuskriejo kelis metrus tolyn. Galiausiai, be viso šito, visas automobilio rėmas buvo pažeistas“, – pasakojo vyras.

Negana to, avarijos kaltininkė sėdo atgal į automobilį ir pamėgino sprukti iš įvykio vietos.

William Smith nuotr./Išsiblaškiusi vairuotoja įsirėžė į galinę istorinio automobilio dalį
William Smith nuotr./Išsiblaškiusi vairuotoja įsirėžė į galinę istorinio automobilio dalį

„Ji sėdo prie vairo ir pamėgino išvažiuoti, bet jos ratai buvo įstrigę mano automobilio lūženose. Tad moteris spruko pėsčiomis, bet policijos pareigūnai ją surado maždaug už 20 minučių kelio kaimynystėje“, – sakė W.Smithas.

Kaip paaiškėjo, avarijos kaltininkė vairavo akis įsmeigusi į savo išmanųjį telefoną. Tad dėl jos išsiblaškymo sudužo 87-erių metų amžiaus istorinis automobilis.

„Mano tėtis šiuo automobiliu mane veždavo į mokyklą ir į paskaitas, o kai sulaukiau 18-os, jį perleido man. Jis į šį automobilį investavo nesuskaičiuojamą kiekį laiko, pinigų ir pastangų“, – W.Smitho žodžius cituoja „The Drive“.

William Smith nuotr./Suniokotas istorinis „Ford Model A“
William Smith nuotr./Suniokotas istorinis „Ford Model A“

Automobilis 1990 m. buvo visiškai restauruotas, tačiau ilgą laiką buvo nesurinktas, kol maždaug prieš porą metų tėvas ir sūnus nusprendė, kad privalo jį užbaigti. Automobilis važiuojančiu tapo maždaug prieš pusmetį.

W.Smithas tikino, kad pasistengs nenuleisti rankų ir prikelti automobilį. Tam, aiškino vyras, galbūt teks įsigyti naują rėmą.

„Mano tėvas tikrai nesidžiaugia tuo, kas nutiko, tačiau į situaciją žvelgia optimistiškai. Sako, kad bent jau yra šansas imtis automobilio remonto drauge“, – atskleidė vyras pabrėžęs, kad tie metai, kai jiedu drauge restauravo „Ford Model A“, buvo bene laimingiausi judviejų kartu praleisti metai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Video

03:50
22:36
08:58

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas