Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išnuomotu „Corvette“ „lenktynininkas“ sukėlė septynių automobilių avariją Niurburgringe

Nuomotu „Corvette“ sukelta avarija Niurburgringe
Vietos policijos nuotr. / Nuomotu „Corvette“ sukelta avarija Niurburgringe
Šaltinis: 15min
0
A A

Septynių automobilių susidūrimas Niurburgringe vienam „lenktynininkui“ kainuos 335 tūkstančius litų. Deja, kitam įvykio dalyviui tai gali kainuoti žymiai daugiau – sveikatą.

Pasak policijos pranešimo, įvykis atsitiko apie 14 val. vietos laiku. Sudėtingoje „Bergwerk“ dalyje trys automobiliai važiavo sulėtintu tempu dėl trasoje atliekamų remonto darbų. Lėtų automobilių nepastebėjęs Didžiosios Britanijos pilietis atlėkė labai greitai, „užmynė“ stabdžius, išlėkė iš trasos ant žolės, keletą kartų apsisuko ir grįžo į trasą. Tada trenkėsi į tris automobilius.

Iš paskos važiavę dar trys automobiliai sulėtino greitį, jų nepastebėjo ir į juos „įvažiavo“ dar vienas lenktynininkas...

Policija sako, kad vairuotojai atvyko iš įvairių Europos valstybių. Ant avariją sukėlusio „Corvette“ automobilio užklijuotas „Platinum Cars“ lipdukas sufleruoja, kad tai išsinuomotas automobilis.

Vienas avarijos dalyvių nugabentas į ligoninę. Dar dviems įvykio dalyviams vietoje suteikta medicinos pagalba. Šešis iš septynių įvykyje nukentėjusius automobilius teko išgabenti „traliukams“ – jie buvo smarkiai apgadinti.

Policija įvykį tiria, tačiau neabejojama, kad dėl jos kaltas „per didelis greitis“.

P.S. Puikiai progai pasitaikius GAZAS.LT perspėja – jūsų kišenėje sulanktytas Kasko ar civilinės atsakomybės draudimas lenktynių trasose nustoja galiojęs. Jei jau susiruošėte palenktyniauti, pasirūpinkite atskiru draudimu arba būkite pasiruošę susitaikyti su nuostoliais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas