Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išregistruotos transporto priemonės automatiškai galės grįžti į viešąjį eismą

Ukmergės gatvė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ukmergės gatvė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Grąžinti į viešąjį eismą išregistruotas transporto priemones nuo šiol bus paprasčiau ir patogiau. Valstybės įmonė „Regitra“ praneša, kad transporto priemonių, kurios iki 2014 m. lapkričio 14 d. buvo išregistruotos dėl neįvykdytų prievolių, registracija bus atkuriama savaime, įvykdžius prievoles.

Pareiškėjams kreiptis į „Regitrą“ dėl registracijos grąžinimo nereikės.

Į viešąjį eismą transporto priemonės galės būti grąžinamos, atlikus privalomąją techninę apžiūrą ir apdraudus transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Sezoninių transporto priemonių valdytojams nebūtina tuo rūpintis jau dabar, nes sprendimas dėl registracijos atkūrimo galės būti priimamas iki 2015 m. gegužės mėn. 12 d. (imtinai), per 180 dienų nuo įsigaliojimo.

Automatiškai registracija bus grąžinama tik tuo atveju, jei nepasikeitę išregistruotos transporto priemonės valdytojas arba kiti registruojami duomenys. Jei išregistruotą transporto priemonę jau įsigijo kitas asmuo ar pasikeitė daugiau registracijos duomenų, tuomet dėl registracijos reikės kreiptis į „Regitrą“.

Pasitikrinti transporto priemonės registraciją galima prisijungus prie „Regitros“ el. paslaugų portalo, svetainėje regitra.lt arba paskambinus bendruoju informacijos telefonu 8 700 55 151. Paskambinus, reikės nurodyti transporto priemonės registracijos ir registracijos liudijimo numerius.

Paprastesnė ir patogesnė transporto priemonių grąžinimo į viešąjį eismą tvarka nustatyta Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2014 m. gruodžio 8 d. įsakymu „Dėl motorinių transporto priemonių ir jų priekabų registravimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo“. Numatyta ir tai, kad transporto priemonių, kurių leidimas dalyvauti eisme buvo sustabdytas iki 2014 m. lapkričio 14 d., 180 dienų terminas, skirtas pasirūpinti privalomąja technine apžiūra ar privalomuoju draudimu, skaičiuojamas nuo įsigaliojimo, t. y. 2014 m. lapkričio 14 d.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas