Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 22d. 09:31

Išskirtinių automobilių gerbėjus suburs „Auto Clubs Summer Fest`18“ renginys

Renginio dalyviai
Organizatorių nuotr. / Renginio dalyviai

2017 m. rugsėjo mėn. Panevėžio mieste pradėjo formuotis netradicinė automobilių gerbėjų organizacija. Čia susitiko ir pradėjo bendrauti Aukštaitijos sostinėje veikiančių skirtingų automobilių klubų atstovai.

Kartu generuojamos mintys ir idėjos, grupės narius paskatino įkurti Panevėžio autoklubų asociaciją. Jos pagrindinis tikslas – suvienyti skirtingų markių automobilių klubų dalyvius į bendrus renginius ir taip pakelti vietos autokultūros lygį.

Pirmasis asociacijos organizuotas renginys įvyko jau tų pačių metų spalio 28 d. Čia susipažinti susitiko apie 150 automobilių ekipažų, kurių neišbaidė nei pliaupiantis lietus, nei stipriai pučiantis rudeninis vėjas.

Organizatorių nuotr./Renginio dalyviai
Organizatorių nuotr./Renginio dalyviai

Organizatoriai pastebėjo, kad dalyviai puikiai bendrauja tarpusavyje ir yra neabejingi panašaus pobūdžio susitikimams. Ši motyvacija paskatino surengti dar vieną autoklubų susitikimą Lietuvos nepriklausomybės 100-mečio atkūrimo proga. Šalia Panevėžio esančiame Gustonių aerodrome įvyko draugiškos bei labdaringos slalomo varžybos. Jose savo jėgas trasoje išbandė apie 60 miesto autoklubų dalyvių.

Artėjanti vasara automanus skatina iš garažų traukti savo per žiemą tobulintą techniką į gatves. Didžiausias malonumas jos savininkui tada, kai ši technika džiugina ne tik jį patį, tačiau ir daugelį aplinkinių akių. Geriausia vieta parodyti savo projektinius automobilius, tai įvairūs automaniški renginiai bei festivaliai. Tokiuose susitikimuose automobilių savininkai gali dalintis savo patirtimi, pasiekimais, idėjomis bei smagiai leisti laiką.

Organizatorių nuotr./Renginio dalyviai
Organizatorių nuotr./Renginio dalyviai

Tikrai esate girdėję, o gal net ir dalyvavę tokiuose renginiuose, kaip „Memel Motor Fest“, „Vasaros ratas“ ar „Chill‘n‘Grill“. Tai tikrai puikūs ir daugelio susidomėjusių sulaukę automaniški susitikimai, kuriuose galima sutikti begalę išpuoselėtų automobilių ir pabendrauti su jų savininkais. Į šiuos renginius atvyksta dalyviai iš visos Lietuvos ir svečiai iš kaimyninių valstybių, o tai parodo, kad autokultūros lygis šalyje kyla.

Panevėžio autoklubų asociacija, siekdama prisidėti prie Lietuvos autokultūros vystymo, organizuoja naują renginį – „Auto Clubs Summer Fest’18“. Jo esmė – suburti ne tik vietos automobilių klubus, tačiau ir pakviesti kitus šalies bei kaimyninių valstybių autoentuziastus.

Organizatorių nuotr./Renginio dalyviai
Organizatorių nuotr./Renginio dalyviai

Minėtas renginys organizuojamas birželio 2-3 d., šalia Panevėžio įsikūrusioje stovykloje „Vaikystės šilelis“. Dalyvių laukia gana daug automaniškos veiklos, reginių bei gero laiko.

Programoje numatyta „Show Off“ išskirtinių automobilių paroda, „Auto limbo“ varžybos, „Drifto“ aikštelė, „Car audio“ garso varžybos, „Live“ automobilio apklijavimas, „Lithuanian Lively team“ automobilių pristatymai internetu, „Auto expert“ rungtis, automaniškos virvės traukimas, „Auto shoping“ slalomas, automaniškos sporto bei kitos rungtys, elektrinių paspirtukų / riedžių slalomas, „Blic“ konkursai ir loterijos, batutai bei pripučiamų burbulinių kamuolių pramogos, DJ, muzika bei geras laikas.

Renginio informaciją galite rasti čia, o Panevėžio autoklubų asociacijos veiklą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas