Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Italijos karabinieriai važinės „SEAT Leon“

Italijos karabinierių „SEAT Leon“
Italijos karabinierių „SEAT Leon“
Šaltinis: 15min
0
A A

SEAT laimėjo kontraktą, kuris leis kompanijai tiekti naujus „Leon“ modelius Italijos policijos pajėgoms (Polizia di Stato) ir karabinieriams. Pirmieji 206 automobiliai buvo perduoti pareigūnams Veronoje penktadienį. 106 modeliai atiteko karabinieriams, o likę 100 – Polizia di Stato atstovams. Sutartyje numatyta, kad kompanija per ateinančius trejus metus pateiks Italijos pareigūnams iki 4 tūkstančių automobilių. Kol kas Ispanijos automobilių gamintojas priėmė užsakymą 925 automobiliams, iš kurių 475 skirti policijai ir 450 – karabinieriams.

Tai pirmas kartas, kada abi policijos pajėgos pasirinko tą patį automobilių prekinį ženklą ir tą patį modelį. Pagrindinis šį sprendimą nulėmęs faktorius buvo mažos „Leon“ modelio degalų sąnaudos ir emisijos bei puikus kainos ir kokybės tandemas. 

„Mes džiaugiamės pelnę Italijos policijos, kuri pasirinko „Leon“ modelį, pasitikėjimą. Ir labai didžiuojamės, kad mūsų patikimi, saugūs aukštos kokybės automobiliai tarnaus viešam saugumui“, - sakė SEAT prezidentas Jürgenas Stackmannas. 

„Šis kontraktas taip pat yra puikus SEAT prekinio ženklo augimo ir sėkmės pavyzdys“, - pridūrė jis.

Naujieji „Leon“ šeimos nariai tapo tikru raktu į kompanijos sėkmę. „Leon ST“ universalas buvo ypatingai populiarus vertinant masinius pardavimus. Masiniai pardavimai labiausiai išaugo Europos rinkose, tokiose kaip Vokietija, Ispanija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija ir Italija.

Italijos karabinierių „SEAT Leon“
Italijos karabinierių „SEAT Leon“

Šarvuota apsauga – papildomam saugumui

Italijos policijos pareigūnai nuo šiol vairuos penkerių durų „Leon“ modelį, turintį 2,0 l 110 kW/150 AG TDI variklį. Teisėsaugos pareigūnams labai svarbu, kad automobilis pasižymėtų didele galia ir aukštu sukimo momentu. „Leon“ atitiko šiuos kriterijus. Be to, pareigūnus nuo kulkų saugos speciali automobilio priekyje sumontuota šarvuota apsauga.

Automobiliuose montuojamos specialios padangos, patobulinta ir policijos darbui pritaikyta pakaba. Kaip ir pridera, pareigūnų automobiliai turės įspėjamuosius žibintus, integruotą radijo ryšį bei kitą komunikacinę įrangą, ginklų dėklus ir kt. Automobilių galinės sėdynės bus pritaikytos vežti pažeidėjus. Juos ir priekyje sėdinčius pareigūnus skirs speciali pertvara. 

Italijos karabinierių „SEAT Leon“
Italijos karabinierių „SEAT Leon“

Ištvermės testai su „panteromis“ ir „gazelėmis“

Išsamūs prototipų bandymai buvo atlikti su dviem transporto priemonėmis, pavadintomis „gazele“ ir „pantera“. Atliekant ištvermės testus buvo atsižvelgta, kad automobiliai kasdien susidurs su pačiomis sudėtingiausiomis eismo situacijomis. Pavyzdžiui, šarvuotos durys buvo atidarytos ir uždarytos 100 tūkst. kartų. Galiausiai abu automobiliai beveik nesustodami įveikė 30 tūkst. km atstumą. Jie stabtelėdavo tik papildyti degalų atsargas ir leisti atsikvėpti vairuotojams. 

Policijos pajėgoms skirti automobiliai yra gaminami SEAT gamykloje Martorelyje, netoli Barselonos. Pagaminti automobiliai bus atgabenti į Chivasso (Italija) miestą, kuriame bus ruošiami tarnybai policijoje. Čia įsikūrusi „Nuova Carrozzeria Torinese“ kompanija nuo 2003 metų parengė daugelį policijos automobilių. Visą procesą prižiūri SEAT ir „Volkswagen Group Italy“ atstovai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas