Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV į gatves išriedėjo įžūlus „spūsčių žudikas“

„Thinkmodo“ sukūrė specialią hidraulinę platformą ir sumontavo ją ant visureigio „Jeep Grand Cherokee“
„Thinkmodo“ sukūrė specialią hidraulinę platformą ir sumontavo ją ant visureigio „Jeep Grand Cherokee“
Šaltinis: Technologijos.lt
3
A A

Nors Lietuva negarsėja kaip šalis, kurioje automobilių spūstys yra pagrindinė gyventojams ramybės neduodanti problema, tačiau galima neabejoti, jog šis išradimas patiktų ir jums.

Kompanija „Thinkmodo“ sukūrė specialią hidraulinę platformą ir sumontavo ją ant visureigio „Jeep Grand Cherokee“. Jis juokais pramintas „spūsčių žudiku“.

Privažiavus automobilių kamštį, šiam „Hum Rider” praminto automobilio vairuotojui užtenka paspausti vieną mygtuką, ir automobilis kaipmat pakyla aukštyn į daugiau kaip dviejų su puse metro aukštį. Kartu prasiplečia ir jo ratų bazė. Tai leidžia nesunkiai pravažiuoti virš kitų eilėje stovinčių automobilių.

Beje, baimintis, jog taip važiuodamas vairuotojas ką nors užkliudys, nereikėtų. Saugų judėjimo procesą užtikrina keliolika įvairiose automobilio vietose įtaisų kamerų.

Reikia pripažinti, sumanymas atrodo keistai, ir gan įžūlokai. Tokio automobilio vairuotojas neabejotinai susilauktų daug aplinkinių dėmesio, o gal net ir pasipiktinimo šūksnių. Tačiau kita vertus, itin greitai įveiktų ilgiausią spūstį.

Tik įdomiausia kas nutiktų, jei tokius automobilius įsigyjančių gudruolių pradėtų rastis vis daugiau ir daugiau. Imtų formuotis „antro aukšto” spūstis?

VIDEO: This car will lift you right out of traffic
Technologijos.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas