Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Julius Sabatauskas: bus ne tik vasarinės padangos, bet ir numeriai

Julius Sabatauskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Julius Sabatauskas
Šaltinis: „Laisvoji banga“
0
A A

Šiandien Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas svarstys įstatymus susijusius su priverstiniu automobilių išregistravimu. Komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas radijo stočiai „Laisvoji banga” sakė, kad numatoma tobulinti šį įstatymą.

„Per pastarąjį laikotarpį gavome siūlymų, tokiems automobiliams, kaip istoriniai, numatyti galimybę savanoriškai sustabdyti registravimą eisme ir galbūt net ilgesnį laikotarpį 3–5 metų. Tai būtų naudinga ir mūsų piliečiams, kurie dirba užsienyje, mūsų diplomatams,  išvažiuojantiems nustatytam, ne mažesniam kaip 3 metų terminui  bei kitų panašių atvejų metu. Taip pat būtų galima numatyti, kad transporto priemonės valdytojas savarankiškai, sustabdantis transporto priemonės dalyvavimą eisme, galėtų tą padaryti trumpesniam nei vienerių metų laikotarpiui, su galimybe nurodyti data nuo iki“, – kalbėjo Seimo narys.

Anot J.Sabatausko, būtų galima pasvarstyti ir apie sezoninę transporto priemonių registraciją.

Sezoninės registracijos metu nereikėtų keisti automobilio numerių, tiesiog transporto priemonės valdytojas deklaruotų, kad su šia transporto priemone eisme dalyvaus tik sezono metu. 

„Yra nusistovėję transporto priemonių valdytojų, važinėjančių tik vasaros metu, įpročiai. Todėl būtų galima pagalvoti apie sezoninę registraciją automobilių, kurie važiuoja tik vasarą. Tokiu atveju nereikėtų transporto priemonės dalyvavimo eisme sustabdymo. Pagal tokios registracijos automobilio numerį būtų aišku, kad atitinkama transporto priemonė eisme dalyvauja tik vasarą. Galbūt tokiu atveju reikėtų numatyti atskirą sezoniškų transporto priemonių kategoriją, kuri apimtų motociklus, keturračius, priekabas ir kt.  Tačiau visa tai turėtų numatyti Susisiekimo ministerija” , – mintis dėstė Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas.

Pasak J.Sabatausko, sezoninės registracijos metu nereikėtų keisti automobilio numerių, tiesiog transporto priemonės valdytojas deklaruotų, kad su šia transporto priemone eisme dalyvaus tik sezono metu. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas