Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 8d. 09:43

Kalėdinis numerių išpardavimas: „Regitra“ sumažino beveik 2 tūkst. derinių kainas

„Regitra“
„Regitra“ nuotr. / „Regitra“
„Regitra“ skelbia kalėdinį numerio ženklų išpardavimą. Gruodžio 14 d., antradienį, nuo 17 val. internetu bus galima išsirinkti patikusį derinį už gerokai mažesnę kainą nei įprastai. Tad transporto priemonių savininkai prieš Kalėdas kviečiami pasidairyti po siūlomas kombinacijas ir galbūt praktiška bei originalia dovana nudžiuginti ne tik save, bet ir artimuosius, rašoma pranešime.

Aktualu ne tik automobilių, bet ir motociklų bei priekabų vairuotojams

Šiandien turimą transporto priemonę nebūtina paženklinti automatiškai eilės tvarka išduodamais numerio ženklais, kadangi vairuotojams yra sudaryta galimybė išsirinkti konkrečiai jiems patinkančią raidžių ir skaičių kombinaciją. Štai galima rinktis iš 4 specialių grupių, kurių kaina įprastai siekia nuo 75 iki 500 Eur. Tačiau kitą savaitę dalį tokių derinių – apie 2 tūkst. – bus galima įsigyti po 39,99 Eur.

Specialiame išpardavimo sąraše vairuotojai ras jau pamėgtas kombinacijas su raidėmis LLL ar tokius skaičius kaip, pavyzdžiui, 001, 007, 100, 101, 333, 404, 555, 777, 999 ir kt.

Įsigyti patikusį derinį už mažesnę kainą galės ne tik automobilių, bet ir motociklų bei priekabų savininkai.

Kada ir kaip bus galima užsisakyti patikusį derinį?

Pasižvalgyti po derinių sąrašą ir išsirinkti patikusį bus galima internetu jau kitą antradienį, gruodžio 14 d., nuo 17 val. Prisijungus prie elektroninės sistemos reikės pasirinkti paslaugą „Noriu rezervuoti numerio ženklus“. Daugiau informacijos apie numerio ženklų rezervaciją galima rasti „Regitros“ interneto svetainėje ČIA.

Rezervavus numerio ženklus, juos bus galima taip pat internetu priskirti savo turimai transporto priemonei, o numerio ženklus ir naują registracijos liudijimą gauti tiesiog į paštomatą arba per kurjerį. Užsisakyti numerio ženklus gali ir tie, kurie dar tik planuoja įsigyti automobilį. Tokiu atveju jie bus nemokamai 1 metus saugomi „Regitros“ padalinyje.

Norite numerio ženklus padovanoti? Tai taip pat galima padaryti. Tokiu atveju juos pirmiausia reikės užsakyti savo vardu, o tuomet galėsite perleisti kitam asmeniui, atvykus kartu į „Regitrą“ Jums patogiu metu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

45:27
01:14
24:24

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Gazas