Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 25d. 18:09

Kalėdų Senelis iš rogių persėdo į F-1 bolidą

Kalėdų senelis pilotuoja F-1 bolidą
Stop kadras / Kalėdų Senelis pilotuoja F-1 bolidą

„Ferrari“ atostogų sezoną pradėjo paviešindami nuotaikingą įrašą, kuriame matomas F-1 bolidas, tempiantis dovanų prikrautas roges. Verta pažymėti, kad bolidą pilotuoja pats Kalėdų Senelis.

Vaizdo įrašo pradžioje matoma, kaip mechanikai tikrina bolido techninę būklę, slėgį padangose. Vėliau „Ferrari“ išstumamas į kiemą, kur už jo vairo sėda kalėdų Senelis Marcas Gene`as.

Slalomas aplink eglutes

Prie bolido prikabinamos rogės su dovanomis ir Kalėdų Senelis leidžiasi į kelionę. Iš pradžių jam tenka įveikti slalomo rungties elementus, apvažiuojant aplink trasoje pastatytas Kalėdų eglutes.

Stop kadras/Kalėdų senelis pilotuoja F-1 bolidą
Stop kadras/Kalėdų Senelis pilotuoja F-1 bolidą

Vėliau veiksmas persikelia į grafikos pasaulį. Matoma, kaip Kalėdų Senelis su „Ferrari“ bolidu skrieja apsnigtais keliais, o vėliau suka ratus aplink žemės rutulį.  Šitaip išradingai „Ferrari“ visus sveikina su Kalėdomis.

VIDEO: Kalėdų Senelis pilotuoja F-1 bolidą

Gruodžio pradžioje GAZAS.LT jau svarstė, ar gali F-1 bolidas varžytis su Kalėdų Senelio elniais. Tuomet „Ferrari“ paviešino keletą momentų iš šio klipo filmavimo, tačiau kokiu tikslu įamžinta ši pramoga tada atskleista nebuvo.

VIDEO: „Ferrari“ bolidas traukia roges su dovanomis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie Gazas