Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 18d. 13:40

Eismo spūstys išvedė iš kantrybės: tarp pažeidėjų net „Greitoji pagalba“

Eismo spūstį nusprendę apvažiuoti vairuotojai.
15min nuotr. / Eismo spūstį nusprendę apvažiuoti vairuotojai.

Eismo spūstys sostinėje, panašu, gali priversti chuliganiškai elgtis ne tik lengvųjų automobilių vairuotojus, bet ir „Greitosios pagalbos“ ekipažą.

Vilnietis Jonas drauge su kolega vaizdo įraše užfiksavo „Greitosios pagalbos“ ekipažą ir poros automobilių vairuotojus, kurie, užuot stovėję eismo spūstyje drauge su kitais ir laukę savo eilės kirsti sankryžą, nusprendė kamštį apvažiuoti ir įžūliai užlįsti į priekį.

Pirmiausia tą padaro medikų ekipažas, vėliau jų pavyzdžiu paseka ir dviejų lengvųjų automobilių vairuotojai. Pirmasis apvažiuoti eilę nusprendžia „Toyota RAV4“ vairuotojas. Už jo važiavusio „Honda Accord“ vairuotojas supratęs, kad netelpa, nusprendžia pasielgti dar įžūliau – apvažiuoti ir RAV4.

15min nuotr./Nusprendę aplenkti spūstį, vairuotojai įžūliai įlenda į eilės priekį.
15min nuotr./Nusprendę aplenkti spūstį, vairuotojai įžūliai įlenda į eilės priekį.

Bandydamas išsiveržti į priekį „Hondos“ vairuotojas sukelia avarinę situaciją iš kairės pajudėjusiam eismo srautui – automobiliai stabdo, pasigirsta pypsenimas. Įsižeidęs RAV4 vairuotojas savo ruožtu nusprendžia pamokyti „Hondoje“ sėdinti žmogų ir apvažiuoja šį dar kartą.

Galiausiai, įsižiebus žaliam šviesoforo signalui, įžūlūs vairuotojai spaudžia akceleratorius ir išsiveržia į priekį.

Vilnietis, 15min redakcijai atsiuntęs kolegos nufilmuotą vaizdo įrašą, situaciją pavadino „drama prie Vilniaus „Akropolio“. Pasak jo, tokiais vaizdais dalintis būtina.

„Manau, kad tauta, o ir policija, turėtų žinoti herojus“, – sarkastiškai vaizdo įraše užfiksuotus vairuotojus apibūdino 15min skaitytojas.

VIDEO: Įžūlūs vairuotojai nusprendė apvažiuoti spūsti pažeisdami KET
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas