Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 8d. 13:46

Kas nutinka, kai už lango minus 30, o kieme trūksta vandens magistralė?

Gatvėje prišalęs automobilis
Gatvėje prišalęs automobilis

Rusijoje kadaise populiarus „komunalinių dramų“ žanras iš kaimyninės šalies butų persikelia į kiemus. Viena Rusijos daugiabučio gyventoja pastebėjo, kad kieme staiga atsirado nedidelis ežerėlis, užliejęs įvažiavimą į kiemus.

Paaiškėjo, kad po žeme trūko vandentiekio vamzdynas – tyrasis žemės auksas fontanais pradėjo trykšti į gatvę ir netruko ją apsemti. Bene labiausiai nuo šios nelaimės nukentėjo netoli vandentiekio avarijos vietos palikti gyventojų lengvieji automobiliai.

Ne, vandens iki stogo tikrai nepritvino. Tačiau lauke spaudė -30°C speigas, o pro stovinčius automobilius važiavo kitos transporto priemonės. Iš po jų ratų tyškantys purslai leidosi ant šalikelėje paliktų automobilių kėbulų, o speigas vandenį akimirksniu pavertė ledu. Storu ledu.

Kaip į tokį automobilį įsėsti ir važiuoti į darbą ar kitais reikalais? Klausimas, žinoma, gana retorinis. Tokiais atvejais nepadės nei gremžtukas, nei kompaktinių diskų dėklas, nei banko kortelė. Ką ten gremžtukas... Automobiliai tiesiog įšalę į ledu padengtą asfaltą. Reikės laukti pavasario?

Gatvėje prišalęs automobilis
Gatvėje prišalęs automobilis

 

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas