Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 16d. 16:20

Kaunas turi dar vieną jungtį su A1 magistrale

Ašigalio gatvės jungtis su A1 magistrale
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Ašigalio gatvės jungtis su A1 magistrale

Ketvirtadienį vairuotojams atverta Ašigalio gatvės jungtis su A1 magistrale. Tikimasi, kad naujasis kelias sumažins eismo spūstis šiaurinėje miesto dalyje bei palengvins kauniečių ir miesto svečių susisiekimą su Kalniečių ir Eigulių mikrorajonais.

„Iki šiol piko metu nuvažiavimu iš A1 kelio į Jonavos gatvę per valandą pravažiuodavo daugiau nei tūkstantis automobilių. Natūralu, kad šioje vietoje susidarydavo didžiuliai kamščiai. Apie 70 procentų šito transporto srauto vyksta į Eigulių ir Kalniečių mikrorajonus. Nauja A1 ir Ašigalio gatvės jungtis leis šiems vairuotojams namus pasiekti kur kas greičiau“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas.

Kauno miesto savivaldybės nuotr. /Ašigalio gatvės jungtis su A1 magistrale
Kauno miesto savivaldybės nuotr. /Ašigalio gatvės jungtis su A1 magistrale

Viliamasi, kad naujoji jungtis pasitarnaus ir tiems kauniečiams, kurie iš šios miesto dalies link Vilniaus ir Jonavos šiuo metu važiuoja per Savanorių prospekto išvažiavimą.

Tiesiant naująją jungtį buvo įrengta nauja žiedinė sankryža, supilti kelio pylimai, nutiestos požeminės komunikacijos.

Ateityje naująją jungtį turėtų papildyti viadukas, vairuotojams leisiantis iš Ašigalio gatvės pasukti tiesiai link Klaipėdos, o atvykstantiems iš Vilniaus pusės – nusileisti į Ašigalio gatvę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:11
01:22
01:02

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas