Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 8d. 15:45

Kaune – dar vienos orientacinės automobilių varžybos

„Rat Race“ orientacinės varžybos Vilniuje
Organizatorių nuotr. / „Rat Race“ orientacinės varžybos Vilniuje
Lapkričio 12 d. rengiamos „SmartRace“ orientacinės automobilių varžybos Kauno mieste. Tai jau antrasis varžybų etapas, kuriame renkasi visi, norintys patirti naujų įspūdžių, įgyti žinių, susirasti draugų ir turiningai praleisti laiką.

„Smartrace“ pavadinimas varžyboms pasirinktas neatsitiktinai. Išvertus iš anglų kalbos jis reiškia  „gudrios lenktynės“. Tai ne eilinės lenktynės, tai – varžybos, lavinančios greitą mąstyseną, pasitikėjimą kolegomis, Kauno miesto pažinimą bei naudojimąsi žemėlapiu. Jose griežtai draudžiama pažeidinėti KET bei kenkti konkurentams.

Orientacinės automobilių lenktynės – tai orientaciją lavinantis užsiėmimas tam tikroje teritorijoje. Šiuo metu sąvoka „teritorija“ apsiriboja Kauno miestu. Varžybų trasą dalyviai įveikia naudodamiesi žemėlapiu (arba GPS įranga) ir pagalbinėmis priemonėmis: fotoaparatais, kompiuteriais ar tiesiog mobiliaisiais telefonais.

Dalyviams pateikiamos užšifruotos užduotys, kurias išsprendus, paaiškėja užduoties esmė ir tiksli atlikimo vieta. Varžybos susideda iš kontrolinių punktų:

  1. Startas. 20.00 val. Vilko Kartodrome, esančiame Raudondvario pl. 101;
  2. Tarpinis finišas: konfidenciali informacija (bus užduotis jį surandant);
  3. Finišas: restorane „Miesto sodas.

Užduotys pateikiamos ekipažams, startuojantiems po du kas vieną minutę. Taip yra išvengiama spūsčių. Varžybų dalyviai vertinami pagal trasos įvykdymo laiką, punktų suradimą bei tikslumą. Varžybos vyksta nepažeidžiant įstatymų, bei laikantis kelių eismo taisyklių.

Daugiau informacijos apie varžybas – oficialioje svetainėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas