Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 27d. 18:00

Kaunietį papiktino kvitas už parkavimą: tarifas vienas, o mokėtina suma kita

Kvite už automobilio parkavimą Kaune įsivėlė klaida
Skaitytojo nuotr. / Kvite už automobilio parkavimą Kaune įsivėlė klaida

Pasistatęs automobilį Kauno Eivenių gatvėje ir nuėjęs susimokėti už parkavimą, kaunietis vairuotojas liko nustebęs. Ant išduoto kvito – vienas kitam prieštaraujantys skaičiai: nurodytas valandinis tarifas neatitiko sumos, kurią jis buvo priverstas sumokėti. VšĮ „Automobilių stovėjimo aikštelės“ direktorius 15min patikino, kad įsivėlė klaida.

„Gal galite išsiaiškinti, kas ir ką (tikriausiai visus) čia apgaudinėja dvigubu tarifu“, – pasiūlė kvito nuotrauką 15min atsiuntęs kaunietis.

Kvite, kuris buvo atspausdintas birželio 22 dieną, nurodyta, kad valandinis parkavimo žaliojoje zonoje tarifas – 0,3 euro. Skundą pateikęs vyras sumokėjo 0,5 euro, tačiau jam buvo leista automobilį parkuoti mažiau nei valandą (kvitas atspausdintas 15.44 val., nurodyta, kad apmokėta už stovėjimą tik iki 16.34 val.).

15min dėl šios situacijos kreipėsi į atsakingą įstaigą „Automobilių stovėjimo aikštelės“. Jos direktorius Justas Limanauskas patikino, kad įsivėlė klaida.

„Vairuotojų aptarnavimo kokybės gerinimui, vykdant spausdinamo teksto ant parkomatų kvitukų programavimo darbus, kuriuos fiziškai atliko darbuotojas, dviejuose parkomatuose – Eivenių ir Lazūnų gatvėse, iš šimto šešiasdešimties, įsivėlė teksto spausdinimo klaida: vietoje žodžių „Mėlynoji zona“, „tarifas 60 ct/val.“ kvituke buvo atspausdinta „Žalioji zona“, „tarifas 30 ct/val.“, tačiau visa kita informacija (ir apskaičiuota mokėtina suma) buvo pateikta teisingai, visiškai atitiko rinkliavos nuostatus. Tad žmogus nebuvo apgautas – sumokėjo tiek, kiek iš tikro reikėjo mokėti“, – paaiškino J.Limanauskas.

Anot jo, prie Kauno klinikų yra numatyta mėlynoji, o ne žalioji zona, kurioje galioja 60 ct/val. tarifas. Kadangi klientas sumokėjo 50 ct, apmokėtas stovėjimo laikas – 50 min. Tokia informacija ir pateikta kvite.

„Gavus pranešimus, abiem atvejais, spausdinimo klaida skubiai, tai yra, dar tą pačią dieną, valandos bėgyje, buvo ištaisyta. Labai atsiprašome už tai, kad dalis klientų buvo suklaidinti“, – patikino „Automobilių stovėjimo aikštelių“ direktorius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie Gazas