Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 08 25, 10:31

Kaunietis stebisi: tik paklojo naują asfaltą ir jau ardo – tiesia dujotiekį

Kaunietis Raimondas nesupranta, kodėl beveik pusantrų metų trukę Kauno Švenčionių gatvės remonto darbai pasibaigė naujo asfalto ardymu. „Tik išasfaltavo ir jau ardo“, – stebėjosi vyras. Kauno miesto savivaldybė aiškina, kad prieš paklojant galutinį asfalto sluoksnį, nuspręsta nutiesti dujotiekį.
Švenčionių g.
Švenčionių g. / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

„Švenčionių gatvę, kurioje dirbu, tvarkė 1,5 metų. Palijus sunkvežimiai neišvažiuodavo. Vargdavome su lengvosiomis mašinomis ir mes. Ir dėl ko? Tik sutvarkė, rugpjūčio 20 dieną ėmė ir vėl išrausė. Suvažiavo technika, dirba. Kodėl? Negi per tiek laiko nebuvo galima gerai padaryti iš karto?“, – retorinius klausimus kėlė Raimondas.

15min nusiuntė užklausą Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjui Aloyzui Pakalniškiui. Anot jo, šiuo metu bendrovė ESO per Švenčionių gatvę veda magistralinį dujotiekį. Būtent dėl šios priežasties vėluojama užbaigti asfaltavimo darbus.

„Nutiesus dujotiekį bus paklotas paskutinis asfalto dangos sluoksnis ir Švenčionių gatvės rekonstrukcija bus oficialiai baigta“, – paaiškino jis.

Iš viso gatvės rekonstrukcija atsiėjo apie 900 tūkst. eurų. Rekonstrukcijos metu praplatinta gatvė, įrengti praėjimai pėstiesiems, atitvarai, naujas apšvietimas, paklota nauja kelio danga. Gatvės ilgis – 2 kilometrai. Darbų rangovas – UAB „Autokausta“.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Duobės Švenčionių gatvėje prieš rekonstrukciją
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Duobės Švenčionių gatvėje prieš rekonstrukciją

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas