Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 2d. 15:58

Kauno gatvėse – šimtas naujų hibridinių autobusų

Nauji autobusai
Kauno miesto savivaldybės administracijos nuotr. / Nauji autobusai
Šiomis dienomis miestą pasiekė paskutiniai iš šimto pernai įsigytų hibridinių autobusų „MAN Lion's City 12“. Bendrovė „Kauno autobusai“ numačiusi dar daugiau naujovių, kad jau kitąmet jų turimą parką sudarytų vien nauji autobusai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Kauno autobusai“ skaičiuoja, kad vien per kovo mėnesį pusė visų paslaugų autobusų keleiviams suteikta naujaisiais Vokietijos gamintojo MAN hibridais.

23,5 mln. eurų kainavusių „MAN Lion's City 12“ modelio autobusų šiomis dienomis Kaune galima suskaičiuoti jau visą šimtą. Pirmasis iš jų Kauną pasiekė pernai spalį, o paskutiniųjų planuota sulaukti šių metų gegužę, tačiau MAN gamintojo atstovai Lietuvoje, bendrovė „Adampolis“ šį terminą sutrumpino daugiau kaip mėnesiu.

Šiandieninį „Kauno autobusų“ parką sudaro iš viso 280 autobusų ir 142 troleibusai. Dauguma jų kartu su visa reikiama infrastruktūra per paskutinius 5 metus ženkliai atsinaujino. Bendra investicijų suma siekia daugiau kaip 65 mln. eurų. Be minėtųjų 100 MAN'ų vos per kelerius metus nupirkta 56 mažesnės talpos „Mercedes-Benz“ ir 25 „Temsa LF12“ autobusai bei 85 „Solaris“ troleibusai.

Tačiau „Kauno autobusai“ nelinkę tuo apsiriboti. Pasak bendrovės vadovo Mindaugo Grigelio, jau kitąmet siekiama įsigyti naujus dujinius hibridinius autobusus: „Siekiame užsitikrinti likusios dalies finansavimą – dar virš 12 mln. eurų. Jei ši ambicija bus įgyvendinta, galbūt jau kitąmet Kauno gatvėmis kursuos vien tik nauji autobusai.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:27:07
01:32
01:48

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Gazas