Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 liepos 30d. 18:01

Kazlų Rūdos, Kauno bei Prienų rajonų savivaldybės sukirto rankomis: organizuos bendrus autobusų maršrutus

Valerijus Makūnas, Mantas Varaška, Alvydas Vaicekauskas
Kauno rajono savivaldybės nuotr. / Valerijaus Makūno, Manto Varaškos ir Alvydo Vaicekausko pasitarimas

Regiono savivaldybių bendradarbiavimas yra būtinas, siekiant geriau spręsti gyventojų problemas. Tai patvirtino Kauno rajono savivaldybėje vykęs mero Valerijaus Makūno susitikimas su Kazlų Rūdos meru Mantu Varaška ir Prienų rajono meru Alvydu Vaicekausku. Sutarta kartu organizuoti savivaldybių teritorijas jungiančius autobusų maršrutus, – informuojama Kauno rajono savivaldybės pranešimu spaudai.

Pasitarime, kuriame dalyvavo ir savivaldybių transporto specialistai, nutarta pirmiausia pratęsti Kauno rajono autobuso, važiuojančio į Skriaudžius, maršrutą iki Kazlų Rūdos. Diskutuota ir apie galimus bendrus maršrutus į Jūrę, kitas vietas.

„Mūsų bendradarbiavimas galėtų tapti vieningos Kauno regiono transporto sistemos užuomazga. Veikdami solidariai, efektyviau naudotume lėšas, o svarbiausia, kad dėl to būtų patogiau gyventojams“, – pabrėžė V.Makūnas.

„Privalome susivienyti dėl projekto socialinės grąžos“,– pritarė M.Varaška.

„Europoje regionų savivaldybės seniai žengia bendradarbiavimo keliu, kartu sprendžiami ne tik transporto, bet ir švietimo, infrastruktūros, investicijų pritraukimo klausimai“, – pastebėjo A.Vaicekauskas.

Pasiūlymą dėl patogesnės vieningos regiono transporto sistemos, kaip yra daugelyje Europos šalių, merai planuoja pateikti ir numatytame susitikime su LR Prezidentu Gitanu Nausėda.

Savivaldybėms yra deleguota pavėžėjimo funkcija ir ją būtina užtikrinti, todėl merai sutarė pateikti savivaldybių taryboms sprendimų projektus dėl dalinimosi išlaidomis, palaikant bendrus maršrutus. Šis klausimas bus sprendžiamas rugpjūčio pabaigoje vyksiančiuose tarybų posėdžiuose.

Sulaukus pritarimo, ateityje planuojama vykdyti ir daugiau bendrų projektų.

.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

04:42
01:06
12:37

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas