Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 16, 14:18

Keičiasi vairavimo egzaminų tvarka „Regitroje“ Vilniuje

Dvejus pastaruosius metus Vilniuje B kategorijos praktikos egzaminus buvo galima laikyti Avižienių padalinyje ir pagrindiniame filiale Lentvario gatvėje. Toks laikinas sprendimas buvo priimtas prasidėjus pandemijai, siekiant išskaidyti klientų srautus, rašoma pranešime.
„Regitra“, vairavimo egzaminas
„Regitra“, vairavimo egzaminas / Regitros nuotr.

Egzaminai - tik centriniame padalinyje

Tačiau jau nuo gegužės visi egzaminai sostinėje bus vėl vykdomi centralizuotai – Lentvario g. 7 esančiame padalinyje. Taip norima būsimiems vairuotojams užtikrinti dar geresnę paslaugos kokybę.

Žvelgiant į statistiką, Avižienių padalinyje, kuris yra pasiekiamas adresu Senasis Ukmergės kelias 4, pernai praktikos egzaminą laikė 14 proc. būsimų vairuotojų. Likusi dalis – 86 proc. – Lentvario gatvėje. Sprendimas B kategorijos praktikos egzaminų paslaugas perkelti į centrinį filialą priimamų egzaminų skaičiui įtakos neturės, nes čia persikels ir Avižienių padalinyje dirbę egzaminuotojai.

Klientai, kurie jau yra užsiregistravę laikyti egzaminą Avižienių padalinyje, bus priimami kaip suplanuota, tačiau nuo gegužės mėnesio naujas egzaminų grafikas šiame padalinyje nebebus planuojamas.

„Priimsime tiek pat būsimų vairuotojų kaip ir anksčiau, todėl egzaminų skaičius nesumažės, tiesiog nuo gegužės jie sostinėje bus organizuojami ne dvejose, o vienoje vietoje. Tokiam sprendimui yra kelios priežastys. Pirma, steigiant Avižienių padalinį jame nebuvo numatytas vairuotojų egzaminavimas, čia buvo planuotos kitos mūsų paslaugos, todėl teikti egzaminavimo paslaugas tam nepritaikytose patalpose yra sudėtinga.

Tačiau pandeminė situacija kiek pakoregavo pirminius mūsų planus ir laikinai buvome nusprendę vairuotojams leisti egzaminus laikyti ir šiame padalinyje. Antra, šio padalinio lokacija yra šalia greitkelio, todėl sudėtinga planuoti praktikos egzamino maršrutus. Trečia, šiuo metu pagrindiniame filiale jau baigiame patalpų remontą, tad būsimiems vairuotojams bus užtikrintos dar geresnės sąlygos“, – teigia Rytis Polikauskas, „Regitros“ Vilniaus filialo direktorius.

Siekiant sudaryti galimybę B kategorijos praktikos egzaminus laikyti greičiau, vasario-kovo mėnesiais Vilniuje jie organizuojami ir papildomomis nedarbo dienomis, pirmadieniais. Taip pat didinami žmogiškieji resursai – sostinėje į darbą bus priimti 4 nauji egzaminuotojai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas