Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 13d. 11:57

Keleiviai-betmenai Vilniuje jau lenda į dienos šviesą: ekstremalo šou lėtino eismą

Jaunuolis, važiuojantis viešuoju transportu tarsi žmogus-šikšnosparnis, šįkart nufilmuotas netoli sostinės centro, T.Narbuto gatvėje.

Viena vertus, Vilniuje jau ne vieną sykį matytas, tačiau, žinoma, neįprastai ir pavojingai atrodantis reginys leidžiantis nuo vadinamojo Mėnulio kalno sukėlė aplinkinių susidomėjimą.

Vaizdą šio trečiadienio rytą nufilmavo 15min skaitytojas Darius. Jo užfiksuotoje medžiagoje matyti, kad ir kiti vilniečiai neskuba aplenkti šio troleibuso, o tikriausiai mėgina įamžinti nutrūktgalvio kelionę.

Portalas 15min anksčiau kelis sykius jau pasakojo panašias istorijas, kuomet Vilniuje buvo užfiksuoti viešojo transporto išorėje nemokamai keliaujantys jaunuoliai (žr. susijusius straipsnius).

Komentarą apie tokias jaunuolių „pramogas“ viešajame transporte 15min pateikė Vilniaus savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“.
„Informaciją apie tokius atvejus gauname ar patys juos pastebime itin retai“, – tvirtino įmonės Komunikacijos vadovė Miglė Bielinytė.

Autobusų ir troleibusų vairuotojams pastebėti tokius keleivius labai sunku, tad vežėjai tikisi pagalbos iš aplinkinių.

Už kelionių viešuoju transportu kokybę yra atsakinga tiek įmonė SĮ „Susisiekimo paslaugos“, tiek sostinės viešojo transporto vežėjai. Už tvarką autobusuose ir troleibusuose atsakingi jų vairuotojai, taip pat ir keleivių kontrolė. Tiesa, viešojo transporto vairuotojai pirmiausia yra atsakingi už saugų keleivių vežimą, todėl labiausiai koncentruojasi į vairavimą, kelio ir eismo situacijų stebėjimą.

Taip pat vairuotojai, esant poreikiui, stotelėse parduoda viešojo transporto bilietus keleiviams. Natūralu, jog pastebėti ir už autobuso ribų – t.y. lauke – vykstančias situacijas vairuotojams sudėtinga.

Todėl labai tikėtumėmės ir kitų keleivių pilietiškumo informuojant vairuotojus apie tokias ar panašias kaip pateiktoje vaizdo medžiagoje situacijas, kai jas pastebi. Vairuotojai tokiu atveju, žinoma, sustabdytų transporto priemonę, išliptų, ją apžiūrėtų, sudrausmintų kaltininkus, o esant reikalui kviestų ir policiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas