Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelionė per Lenkiją greitkeliais taps realybe

Vilnius-Ženeva su „Volvo XC60“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilnius-Ženeva su „Volvo XC60“
Šaltinis: Cargonews.lt
0
A A

Per artimiausius 5–6 metus Lenkija planuoja savo kelių tvarkymui skirti apie 40 mlrd. zlotų. Dar panašiai tiek turėtų būti gauta iš Europos Sąjungos fondų. Tarp prioritetinių projektų daug svarbių Lietuvos vežėjams kelių. Planuojama sutvarkyti ir kelius, vedančius iš Varšuvos į Lietuvą.

Lenkai planuoja, kad po šių investicijų bus nutiesti visi pagrindiniai greitkeliai. Taip pat neabejojama, kad kaimyninėje šalyje bus pabaigti visi darbai susiję su Transeuropiniu transporto tinklu (TEN-T).

Pagal minėtą projektą yra kuriamas devynių transporto koridorių tinklas, nusidriekęs per visą Europą. Du iš jų kerta Lenkiją: Baltijos – Adrijos ir Baltijos – Šiaurės jūros.

Pagrindiniai darbai numatyti keliuose A1 (Gdanskas–Lodzė–Katovicai–Čekija), A2 (Vokietija–Baltarusija), ir A4 (Vokietija–Ukraina). Šie keliai patenka į TEN-T tinklą.

Į kelių, kurie bus sutvarkyti, sąrašą pateko ir Lietuvos vežėjams svarbūs keliai S8 (Varšuva–Balstogė–Lietuvos siena) ir S61 (Varšuva – Lomža – Augustavas). Šie keliai turėtų tapti greitkeliais. Taip pat bus tvarkomi keliai S1 ir S69 (Silezija – Slovakija), S3 (Svinoujscie – Vroclavas), S7 (Gdanskas – Varšuva) ir S8 (Vroclavas – Varšuva).

Cargonews.lt
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas