Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelių duobėms atspariausi automobiliai

Vairuotojai liūdnai juokauja, jog apverktinoje A.Juozapavičiaus prospekto būklėje galima įžvelgti ir vieną privalumą – stabilias automobilių važiuoklės meistrų pajamas.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vairuotojai liūdnai juokauja, jog apverktinoje A.Juozapavičiaus prospekto būklėje galima įžvelgti ir vieną privalumą – stabilias automobilių važiuoklės meistrų pajamas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiojoje Britanijoje buvo paskelbtas sąrašas automobilių, kurių važiuoklės yra atspariausios ir tvirčiausios. Labai daug naujų automobilių būna pažeidžiami papuolus į kelio duobes, kurių gausu ne tik mūsų šalyje, bet ir Anglijoje, tad ši studija - įdomi ir mūsų skaitytojams.

Tvirčiausias važiuokles turi „Honda“ automobiliai. Tai pat geromis važiuoklėmis gali pasigirti „Toyota“ ir „Hyundai“. Mažiau nei 2 procentai automobilių, papuolusių į didžiulę kelio duobę, kenčia nuo važiuoklės pažeidimų.

„Chrysler“, „Mercedes-Benz“ ir „Land Rover“ nėra tokie patvarūs. Apie 10 procentų automobilių, įvažiavusių į duobę patiria rimtų važiuoklės gedimų. Vidutinis remontas važiuoklei po tokio incidento sudaro apie 1200 litų. Kai kurios išlaidos gali siekti net iki 9600 litų.

Anglijos valdžia teigia, jog šiemet žiema pateiks dar daugiau netikėtumų vairuotojams. Vyriausybė teigia, kad stengiasi kuo greičiau sutaisyti pasirodžiusius kelio defektus, tačiau britai, kaip ir lietuviai, su vyriausybės darbo tempais dažniausiai nesutinka.

Britai paskelbė sarašą automobilių, kurie surašyti pagal tai, kaip dažnai statistiškai juos tenka taisyti, po "susitikimo" su kelyje pasitaikiusiomis duobėmis.

Štai top 10 automobilių patikimiausiomis važiuoklėmis:

  Automobilio markė Incidentų reitingas
1 „Honda“ 1.4%
2 „Toyota“ 1.5%
3 „Hyundai“ 1.7%
4 „Nissan“ 2.0%
5 KIA 2.1%
6 „Mitsubishi“ 2.2%
7 MINI 3.0%
8 „Suzuki“ 3.1%
9 „Ford“ 3.4%
10 „Mazda“ 3.4%

O šitas sąrašas rodo, kurių automobilių važiuoklės silpniausios:

  Markė Incidentų reitingas
1 „Chrysler“ 12.2%
2 „Smart“ 10.6%
3 „Mercedes-Benz“ 10.4%
4 „Landrover“ 10.1%
5 „Jaguar“ 9.4%
6 SAAB 8.5%
7 FIAT 7.4%
8 BMW 6.8%
9 SEAT 6.6%
10 „Opel“ 6.4%

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas