Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2021 11 17, 15:02

Kelių policija išbandė „Tesla Model 3“: kokia buvo sustabdytų vairuotojų reakcija?

15min jau skelbė, kad automobilių pardavėjas DOW suteikė Lietuvos policijai galimybę neatlygintinai išbandyti elektromobilį „Tesla Model 3“. Po bandomojo laikotarpio policija grąžino automobilį sveiką. Apie tai pareigūnai rašo Lietuvos policijos FB paskyroje ir dalijasi įspūdžiais.
Lietuvos kelių policijos tarnybai perduotas automobilis TESLA
Lietuvos kelių policijos tarnybai perduotas automobilis TESLA / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Policijai „Tesla“ automobilį neatlygintinai vienam mėnesiui perdavė „Centrumcars24 Tesla“ prekybos partneriai Lietuvoje „Deals on Wheels“. Automobilis važinėjo skirtinguose miestuose.

„Kadangi šis automobilis bandomasis, nepuolėme diegti stacionarios įrangos – prijungėme turimas nešiojamas, mobilias priemones. Šis automobilis nebuvo pažymėtas skiriamaisiais ženklais, todėl naudotas neviešai ar viešai patruliuoti. Tokiu atveju teisės pažeidimai yra fiksuojami specialia įranga nė nestabdant vairuotojų. Žinoma, jei pažeidimai bus šiurkštūs, nenustebkite, kad galite būti ir sustabdyti“, – perimdamas automobilį prieš mėnesį sakė Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialios paskirties skyriaus vyriausiasis specialistas J.Davidonis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nežymėta policijos TESLA Panevėžyje

„Išbandėme TESLĄ, visai patiko. Nors įsibėgėja labai jau greitai – nesudaužėme ir grąžinome tokią pačią, kokią gavome“, – rašo pareigūnai, dėkodami „Deals On Wheels LT“ už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę.

Dirbusių pareigūnų pastebėjimai

– Puiki dinamika, geras sukibimas su keliu, nėra problemų kažką pasivyti ar aplenkti;
– Pilnai pakrovus, mieste galima nuvažiuoti net 450 km, užmiestyje -daug mažiau;
– Be problemų pasikraudavo mūsų garaže per naktį;
– Automobilis idealus patruliuoti mieste, labai tiktų palydoms, iš anksto suplanuotu maršrutu;
– Išvažiavus iš miesto, atsiranda šiokių tokių nepatogumų, reikia iš anksto planuotis laiką, o važiuojant ilgesnį maršrutą įsivertinti, kur galima būtų pakeliui pasikrauti.

Vairuotojų reakcijos

Nemažai sustabdytų vairuotojų šalia protokolo prašė ir nuotraukos atminčiai. O tik išvažiavus į maršrutą, automobilio nuotraukos labai greitai apskriedavo socialinius tinklus.

Ko trūksta iki visiškos laimės?

„Daugiau pakrovimo stotelių ir, aišku, mažesnės kainos ar didesnės nuolaidos. Šiuo metu policijos autoparke yra vienas elektromobilis, bet tikimės, kad ateityje jų atsiras ir daugiau“, – komentavo policijos pareigūnai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas