Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelyje „Via Baltica“ ties Kauno IX fortu dėl milžiniškų spūsčių buvo sustojęs eismas

Spūstis kelyje „Via Baltica“
Kasvykstakaune.lt nuotr. / Spūstis kelyje „Via Baltica“
Šaltinis: Lrt.lt
0
A A

Portalo LRT.lt skaitytojas pranešė, kad tarptautinio greitkelio „Via Baltica“ ruože ties IX fortu formavosi automobilių spūstys. Tokia situacija susiklostė dėl Kauno rajone, Akademijos miestelyje, vykstančios žemės ūkio parodos „Ką pasėsi 2014“.

„Važiuojant nuo prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ ties IX fortu stojama į automobilių koloną abiejose kelio juostose. Spūstis tęsiasi iki pat degalinės „Timėjas“ ties Ringaudų kaimu. Kelionės trukmė įprastą dieną nuo prekybos centro iki Akademijos miestelio trunka apie 15 minučių, o dabar galima sugaišti beveik valandą“, – portalą LRT.lt informavo skaitytojas Kęstutis.

Teigiama, kad kimšosi ir Marvelės gatvė.

Pasak jo, tokia situacija susiklostė dėl Akademijos miestelyje, Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) prieigose, vykstančios tradicinės žemės ūkio parodos „Ką pasėsi 2014“. Į parodą atvykę lankytojai automobilius paliko greitkelyje ir apsipirkti kulniavo pėsčiomis.

Spūsties priežastis – paroda „Ką pasėsi 2014“

Savo ruožtu portalas Kaunas.kasvyksta.lt informuoja, kad ASU prieigose jau ketvirtadienį nusidriekė ilgos automobilių eilės, o penktadienį situacija tapo dar prastesnė.

Po 15 val. eismo spūsčių gerokai sumažėjo. Prognozuojami, kad šeštadienį spūstys šioje vietoje gali kilti vėl.

Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2014“ šiemet jau devynioliktoji. Iš viso – 38-oji paroda, rengiama universitete. Dienraščio „Verslo žinios“ apklausų duomenimis, jau daug metų žemės ūkio paroda „Ką pasėsi....“ yra didžiausia iš visų parodų, rengiamų Lietuvoje.

„Ką pasėsi... 2014“ dalyvaus 306 firmos, įstaigos, organizacijos, apie 220 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų. Keturiolika firmų atvyks iš užsienio – Lenkijos, Latvijos, Danijos, Bulgarijos, JAV.  Parodos dalyviai laukia svečių iš 22 pasaulio šalių.

Lrt.lt
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas