Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keturračių ir sniego motociklų vairuotojai išvagojo Kuršių neriją

Keturračių vairuotojams pajūrio juosta – ne vieta.
Nerija.lt nuotr. / Keturračių vairuotojams pajūrio juosta – ne vieta.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kuršių nerijos nacionalinį parką pamėgo keturračių ir sniego motociklų vairuotojai – susirūpinę parko darbuotojai piktinasi, kad ekstremalių potyrių mėgėjai išraižo kopas ir miškus.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos darbuotojai pastebi vis daugiau neleistinose vietose besivažinėjančių keturračių ir sniego rogių vairuotojų.

Kuršių nerijos nacionalinio parko lankymo taisyklės numato, kad motorinėmis transporto priemonėmis UNESCO saugomame pusiasalyje draudžiama važinėti ne ant kietosios kelio dangos, tam neskirtose ir atitinkamais ženklais nepažymėtose vietose (išskyrus  specialiąsias transporto priemones).

Važinėdami pajūriu ir miškais vairuotojai išardo miško paklotę, išvagoja smėlynus. Važinėdami nesaugiu greičiu jie kelia pavojų aplinkiniams.

Už tokį pažeidimą vairuotojams gresia iki 500 Lt bauda.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija prašo kurorto lankytojus ir gyventojus pastebėjus motorines transporto priemones (išskyrus specialiąsias transporto priemones) važinėjančias miškuose, pajūryje ar kitose neleistinose vietose apie tai pranešti KNNP direkcijai telefonu 865635079. Esant galimybei tokias transporto priemones nufotografuoti ir nuotraukas siųsti el. paštu knnp@nerija.lt.

Apie vieną pažeidėją jau pranešė vietos gyventojai, kurie spėjo jį ir nufotografuoti. Vairuotojas buvo atpažintas, jam gresia bauda.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Gazas