Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 27d. 10:16

Kiek užtrunka nufilmuoti 4 sek. trukusią filmo „Greiti ir įsiutę 9“ avariją?

Greiti ir įsiutę 9
Scanpix koliažas / Greiti ir įsiutę 9

Filmo „Greiti ir įsiutę 9“ (premjera jau gegužę) režisierius Džastinas Linas papasakojo apie vieno epizodo, kuriame sportinis automobilis „Toyota GT86“ šonu praskrieja parduotuvės vitriną ir įlekia į sunkvežimio krovinių skyrių, filmavimą.

Nors pati scena trunka tik 4 sekundes, pasirengimas jos filmavimui truko 8 mėnesius, o pats filmavimas – keturias dienas. Jai buvo paaukoti trys automobiliai, procese dalyvavo apie 100 žmonių, rašo Trucker.

Norint, kad sportinis automobilis skrietų per parduotuvę konkrečia trajektorija, jis buvo pritvirtintas prie bėgiais judančios platformos. Filmo kūrėjams buvo ypač svarbu sinchronizuoti "Toyota" skrydį su sunkvežimio judėjimu – automobilis turėjo trenktis į konkrečią vietą.

Filmas turėjo pasirodyti 2020 m. pavasarį, tačiau dėl pandemijos premjera nukelta maždaug metams į 2021 m. gegužę.

„Greiti ir įsiutę 9“ pasakos apie Domininko Toreto komandos konfrontaciją su jo broliu, kurį vaidina Džonas Sinas.

Beje, automobilių naikinimas „Greiti ir įsiutę“ filmuose – įprasta praktika. Pirmojoje jo dalyje pagrindiniai herojai ir jų priešininkai sudaužė 78 transporto priemones, antroje ir trečioje dalyje dužo 130 automobilių, „Greiti ir įsiutę 4“ tapo „kapinėmis“ 190-iai transporto priemonių, 5 dalyje jų skaičius išaugo iki 260, „Greiti ir įsiutę 6“ buvo rekordinis, nes dužo 350 automobiliai, septintojoje dalyje jų skaičius smuktelėjo iki 230.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

13:58
00:46
01:22

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas