Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 gegužės 4d. 14:11

Kodėl moterys dievina MINI?

Julijos Žilėnienės automobilis
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Julijos Janulaitytės automobilis

Automobilis kai kurioms moterims – tik susisiekimo priemonė, kitoms – jų stiliaus ir įvaizdžio dalis, atspindinti gyvenimo būdą ir asmenybę.

MINI – pats gražiausias automobilis

Kad MINI yra automobilis, sulaukęs daugiausia pagyrų, patvirtina dizainerė Julija Janulaitytė, jau penkerius metus važinėjanti automobiliu „MINI Cooper“, jos pačios išpuoštu originaliais ornamentais. Julija labiausiai vertina savojo MINI vikrumą, saugumą ir grožį.

„Tai pats gražiausias automobilis iš visų egzistuojančių automobilių, – teigia Julija. – Tai – ne tik automobilis, bet ir gyvenimo stilius.“

Dizainerė pripažįsta, kad dekoruoti automobilį kadaise buvo jos svajonė, o prieš penkerius metus ji išsipildė. Ant automobilio ištapyti medžiai išreiškia ir gyvenimo filosofiją – vengti standartų, kurti estetiką ir savitą stilių. Moteris savo automobilį dekoravo „Krasta Auto“ dirbtuvėse naudodama aerografijos būdą. Visas procesas užtruko porą savaičių.

Dvidešimties metų vairavimo patirtį turinti Julija save vadina veržlia vairuotoja, net „recidyviste“, nes nuolat tenka mokėti baudas už viršytą greitį.

MINI vairuoja tik geri žmonės

Rinkos tyrimų srityje dirbanti Skaistė Varnienė geltonos spalvos „MINI One“ įsigijo prieš metus. Aštuonerius metus vairuojanti mergina neslepia, kad ją pavergė šio automobilio žavesys.

„Norėjau mobilaus, miestui tinkamo automobilio, be to, stilingo, – pasakoja Skaistė. – Man labai patinka ir geltona spalva. Ji ne tik atkreipia dėmesį, bet ir sukuria gerą nuotaiką.“

Ar automobilis paverčia tave geru žmogumi, ar tiesiog geri žmonės renkasi MINI?

Skaistė labiausiai vertina tai, kad MINI labai lengva pastatyti mieste, jis greitai greitėja ir yra labai žvitrus automobilis. Be to, jos automobilis turi ir pravardę – „Kotikas“.

„Neseniai prisidėjau ir prie MINI automobilių klubo, kuris vienija važinėjančiuosius šiais automobiliais. Tai labai geri ir kūrybingi žmonės! – pasakoja Skaistė. – Kol kas nesuprantu, ar šis automobilis paverčia tave geru žmogumi, ar tiesiog geri žmonės renkasi MINI“, – šypsosi pašnekovė.

Pasak pašnekovės, MINI klubo nariai visi daugiau ar mažiau susiję su kūryba, yra dizainerių, kitų meno pasaulio atstovų.

Skaistė vairuoja ramiai, atsargiai, kitų manymu, net per ramiai. Tačiau jai vairavimas teikia malonumą, be to, toks automobilis kaip tik ragina važiuoti ne agresyviai, o jausti vairavimo malonumą.

MINI užburia

Nenuostabu, kad MINI automobiliai turi daug gerbėjų tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Tai – ne tik automobilis.

Antai dizainerė Neringa Geigė visai neseniai iškeitė savo prabangų „Lexus“ į „MINI Countryman“, juodą, baltu odiniu salonu su daugybe įvairių sistemų vairuotojo patogumui.

„MINI visuomet buvo mano svajonių automobilis, bet tik iš tolo, iki kol atsirado „MINI Countryman“, – pasakoja Neringa. – Vos tik pasirodė šis modelis, iš karto jį išbandžiau ir jis tiesiog prilipo kaip antra oda. Tačiau ilgai daugelis mane stengėsi atkalbėti, o po šių metų vis nenustoja klausinėti, ar dar esu juo patenkinta. O aš tiesiog neįsivaizduoju, į ką reikėtų jį keisti, jei reikėtų...“ – prisipažįsta Neringa.

Dizainerė „MINI Countryman“ pasirinko ir dėl praktinių kriterijų: žiemą jai reikia įveikti slidų kalną, kad pasiektų namus, nes „Countryman“ visi keturi ratai yra varomieji, taip pat ji turi du vaikus, jie ir jų daiktams irgi reikia pakankamai vietos.

„Tiesa, linksmiausia istorija ta, kad kai pirkau automobilį, apie antrą vaikelį net negalvojau. Ir į visus pateiktus klausimus: „Kodėl MINI?“ mano atsakymas buvo toks, kad vaikų daugiau neplanuoju, tad galima įsigyti ir svajonių automobilį, – pasakoja Neringa. – Ir, nepatikėsite, telpu su visais savo vaikais ir vežimėliu!“

Turbūt esu gimusi automobilyje – dievinu vairavimą

Neringai taip pat labai patinka, kad šis automobilis be galo manevringas ir galingas. Jos „Countryman“ – 184 arklio galių. Be to, jai patinka, kad jį patogu statyti mieste. Pašnekovė juokauja, kad tikriausiai yra automobilyje gimusi, nes dievina automobilius ir vairavimą.

„MINI Countryman“ vairuoju dar tik metus. Apskritai dievinu mašinas ir vairavimą! Automobilį vairuoti išmokau labai anksti. Abu mano tėveliai buvo aistringi vairuotojai, ir mane turbūt užkrėtė. Ir, kai tik buvo galima, iškart išlaikiau teises“, – apie savo variavimo pradžią pasakoja Neringa.

„MINI išties turi kažką, kas užburia, ir jei jau patinka, tai net sunku paaiškinti kodėl. Kaip tik toks, kokiu važinėju dabar, tai automobilis, kuris labiausiai atspindi mane!“ – teigia Neringa.

MINI tinka kūrybiškam ir aktyviam žmogui

UAB „People Link“ vadovė Jurgita Lemešiūtė MINI automobiliais žavėjosi jau seniai – tai buvo jos svajonių automobilis nuo mokyklos laikų. Ji pasakoja, jog nuo 2006 metų turi nedidelį raudoną MINI automobilio modelį, kurį jai padovanojo vienas geras draugas, žinodamas, kad Jurgita myli šiuos automobilius. O daugiau kaip prieš pusę metų ji pagaliau įsigijo „MINI Countryman“.

Didelis MINI privalumas – integracija su „Apple“ produktais

„Labiausiai MINI automobiliuose mane žavi dizainas ir pats MINI įvaizdis, – pasakoja Jurgita. – Man manasis MINI labai patinka dėl įvairių detalių, pavyzdžiui, integracijos su „Apple“ produktais ir balso kontrolės funkcija. Be to, jis gan erdvus. Vos tik pasirodė „MINI Countryman“, nusprendžiau, kad tai automobilis kaip tik man – MINI, bet didesnis ir patogesnis. Pati turiu gana didelį šunį (japonų akitą) bei šokinėju su parašiutais ir buriuoju, todėl nuolat vežiojuosi įrangą, tad vietos bagažinėje tikrai reikia“, – pasakoja pašnekovė.

Dešimt metų vairuojanti Jurgita taip pat pritaria, kad MINI puikiai atspindi kūrybiško ir aktyvaus žmogaus gyvenimo būdą. Visi MINI vairuotojai, kuriuos ji yra sutikusi, kuo nors yra panašūs.

„Dievinu savo automobilį. Kiekvieną rytą išėjus iš namų, jis priverčia mane nusišypsoti, na o praėjusį savaitgalį sulaukiau komplimento, kad mano automobilis pats gražiausias visame Vilniaus senamiestyje.“ (Šypsosi)

Jurgita pripažįsta, kad mėgsta greitį, tačiau mieste važiuoja gan atsargiai. Bet jos automobilis dar patinka ir tuo, kad juo galima ir „paspausti“.

Iš tiesų MINI vairuojančios moterys – iškilios ir įdomios asmenybės. Visos patvirtino, kad tai – ne tik automobilis, tai ir gyvenimo būdo ar stiliaus dalis, o vairuoti jį norisi ne tik dėl to, kad jis žvitrus, greitas ir manevringas, o dar ir dėl to, kad sukuria puikią nuotaiką ir pačiai vairuotojai, ir aplinkiniams. Paklaususi apie jų MINI trūkumus, nesulaukiau jokių atsakymų, nes moterys vertina automobilio visumą, kuri atitinka visus jų lūkesčius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Autoledi.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

07:55
14:30
02:57

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas