Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 29d. 11:11

Kovai su vairavimu išgėrus pasitelkiami ir kompiuteriniai žaidimai

„Gran Turismo“
Stop kadras / „Gran Turismo“

Kaip ir Lietuvoje, taip ir visame pasaulyje šventinį sezoną neretai pažymi tragiškos avarijos. Kai kurios jų kyla dėl vairuotojų pomėgio vairuoti išgėrus.

Susirūpino jaunimo pomėgiu vairuoti išgėrus

Iniciatyvių jaunuolių gruopė iš Belgijos, pasivadinusi „Responsible Young Drivers“ nusprendė į vairavimą išgėrus atkreipti jaunimo dėmesį. Tam komanda pasitelkė populiarų kompiuterinį žaidimą „Gran Turismo“.

Virtualia trasa važiavo neblaivus

Vaizdo klipe rodoma, kaip prie kompiuterinio žaidimo vairo sėda lenktynininkas ir, būdamas blaivus, be didesnių problemų pasiekia pirmą poziciją. Tuomet vairuotojas pakyla iš savo vietos ir eina link stalo, nukrauto alkoholiu.

Stop kadras/„Gran Turismo“
Stop kadras/„Gran Turismo“

Vyras netrukus išgeria keletą stikliukų stipriųjų gėrimų ir alkoholio koncentracija jo kraujyje pasiekia 0,92 promilės. Tuomet jis vėl sėda prie žaidimo vairo. Tačiau neblaiviam vairuotojui niekaip nepavyksta važiuoti trasa. Jis trankosi į jos atitvarus ir daužo kitus automobilius.

Matoma, kaip vairuotojas, kiek vieną kartą patyręs avariją nervingai spaudžia mygtuką „restart“, o vaizdo klipo pabaigoje pasirodo užrašas - „Tu negali pradėti gyvenimo iš naujo“.

VIDEO: Neblaivus vairuotojas kompiuteriniame žaidime

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:30
01:20
03:13

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas