Dabar populiaru
Publikuota: 2021 liepos 12d. 15:01

Lenkijoje sustabdytas „kelių piratas“ – Lietuvos pilietis lėkė su BMW

Lenkijos Palenkės vaivadijos grupės „Speed“ policininkai sustabdė greičio mėgėją, kaip patys įvardijo – „kelių piratą“, lėkusį su BMW krašto keliu ir gerokai viršijusį čia leistiną greitį. Pasirodė, kad taip skubėjo Lietuvos pilietis, jam skirta bauda.

„Speed“ grupės pareigūnai nuolat patruliuoja Lenkijos Palenkės vaivadijos keliuose, ne kartą yra skelbę vaizdo įrašus apie pažeidėjus, kurių dalis – iš Lietuvos. Tačiau tai neatbaido greičio mėgėjų.

Pastarasis sustabdytas vairuotojas – krašto keliu Nr. 8 važiavęs BMW, kuris lėkė 146 km/val. greičiu, nors leistinas greitis čia tik 90 km/val.

„Pirato nusižengimas buvo užfiksuotas nežymėto Palenkės „keliuko“ automobilio kamera“, – rašo Palenkės policija.

Įvykis užfiksuotas netoli Šaciluvkos vietovės kelyje tarp Balstogės ir Augustavo. BMW vairavo 29 metų Lietuvos pilietis. Jam skirta apie 110 eurų bauda (500 zlotų).

Kasdien keliuose Lenkijos šiaurės rytuose patruliuojantys „Speed“ grupės pareigūnai įspėja, kad būtent greitis neretai tampa nelaimių keliuose priežastimi. 2020 metais Palenkės vaivadijos keliuose dėl to įvyko 114 avarijų, kurių metu žuvo 32 žmonės, dar 127 buvo sužeisti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas