Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 spalio 6d. 17:32

Lietuvis su „Bentley“ įkliuvo Lenkijoje: pažeidė krūvą eismo taisyklių

Lenkijos Palenkės vaivadijos policijos pareigūnai sustabdė „Bentley“ automobilį, kurio vairuotojas ties sankryža lenkė koloną automobilių ir pažeidė krūvą kelių eismo taisyklių. Paaiškėjo, kad mašiną vairuoja Lietuvos pilietis, kuriam teks susimokėti baudą, praneša Lenkijos policija.

„Speed“ grupės policijos pareigūnai budėjo kelyje tarp Balstogės ir Augustavo, kur ir įkliuvo lietuvis. Vairuotojas buvo sustabdytas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Nežymėto policijos automobilio kamera užfiksavo, kaip „Bentley“ vairuotojas Popioluvkos vietovėje nepaisė dvigubos ištisinės juostos ir ties sankryža lenkė automobilių koloną. Manevrą vairuotojas baigė jau įkalnėje.

„Neatsakingas vairuotojas pasirodė esąs Lietuvos pilietis, kuris už savo manevrą gavo baudą – turės sumokėti tūkstantį zlotų (apie 223 eurai)“, – praneša Lenkijos policija.

Trumpą pranešimą kaimyninės šalies policija baigia vaizdžiai – įspėdama, kad vairuotojai turėtų laikytis kelių eismo taisyklių, o kelyje į tikslą vadovautis sveiku protu ir vaizduote.

Temos: 2 Lenkija Bentley

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:00:04
01:26
01:59:13

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas