Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 9d. 09:11

Lietuvos policijos „tiuningas“: į kelius išriedės nauji greitojo reagavimo „Volkswagen Caddy“

„Tukada Tech“ suprojektuoti policijos „Volkswagen Caddy“
Egidijaus Babelio nuotr. / „Tukada Tech“ suprojektuoti policijos „Volkswagen Caddy“
Lietuvos policija atnaujino savo greitojo reagavimo automobilių parką: į kelius išriedės 39 kompaktiški, išmaniai „Tukada Tech“ kolektyvo suprojektuoti „Volkswagen Caddy“ su visų varančiųjų ratų pavara. Automobiliuose numatytos 3 vietos pareigūnams su visa ekipuote bei 2-iems sulaikytiesiems, rašoma pranešime.

Į Lietuvos gatves išriedės 39 nauji „Volkswagen Caddy“ automobiliai, kurie policijai tarnaus kaip greitojo reagavimo transporto priemonės.

Kompaktiški automobiliai pasižymi talpumu ir pravažumu. „4Motion“ visų varančiųjų ratų pavara leis reaguoti į iškvietimus ne tik mieste, bet ir sunkiau pravažiuojamose vietovėse. Paaukštinta ir sustiprinta automobilio važiuoklė bei „Tukada Tech“ suprojektuotos ir pagamintos dugno apsaugos visas būtino reagavimo įvykių vietas leis pasiekti greičiau.

Naujieji policijos automobiliai suprojektuoti taip, kad patogiai galėtų gabenti 3 policijos pareigūnus ir iki 2 sulaikytųjų. Šiems transportuoti suprojektuota nauja, saugi ir erdvi kabina, kurioje originaliai vieta yra numatyta vienam asmeniui, tačiau esant poreikiui galima panaudoti išlankstomą kėdutę ir antrajam.

Automobilyje numatytos 3 patogios vietos pareigūnams, taip pat visai jų įrangai: pažeidėjų automobilių priverstiniam stabdymui naudojamam „ežiui“, neperšaunamoms liemenėms, ginklams, įrangos lagaminams ir kitai darbo įrangai.

„Mūsų inžinieriams teko pasukti galvą, kaip šiame kompaktiškame automobilyje surasti vietos 3-ims pareigūnams ir 2-iems sulaikytiesiems, kuriems reikia ir atskiros izoliuotos kabinos, ir erdvės visai policijos įrangai. Mes gale palikome tik vieną patogią sėdynę pareigūnui ir šalia jos sumontavome specialią talpyklą policijos reikmenims. Juos patogu operatyviai pasiekti per šonines duris. Už vairuotojo sėdynės atsirado vietos būtiniesiems automobilio komponentams: atsarginiam ratui, keltuvui, vaistinėlei ir kitiems“, – pasakojo automobilius policijos darbui paruošusios „Tukada Tech“ atstovas Mantas Pečiukaitis.

„Volkswagen Caddy“ modelyje sumontuotos ir pažangios technologijos: vaizdo ir garso įrašymo įranga, stebinti ne tik priekį, galą, bet ir vidų; maršrutizatorius interneto prieigai; elektrinis šildytuvas; ventiliatorius oro ištraukimui stoge bei daugiau švyturėlių nei įprastai, kad automobiliai būtų matomi eismo dalyvių. Visą elektros įrangą maitina papildomas akumuliatorius, turintis išorinio įkrovimo galimybę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas